PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Která slova mají v oblibě jednotlivá znamení zvěrokruhu

Written by admin
slova-zverokruh

Je v nich celá jejich podstata …

Beran: nejlepší

Váhy by vám určitě tvrdily, že všichni jsou na tom stejně, všechno pěkně vyrovnané, nikdo není lepší ani horší. Beran však právě naopak nejraději slyší, že je nejlepší. Beran soupeření miluje a první chce být ve všem. Poznáte snadno, jak moc má tohle slovo rád. Kamkoli jde, snaží se je připomenout. Vyslovit. Aspoň jednou. Ale pro jistotu víckrát. „Tohle je nejlepší hospoda, široko daleko!“ „Tahle pizza je určitě nejlepší, ochutnejte!“ „Nejlepší holku/kluka mám já!“

Chcete-li svému Beranovi udělat radost, říkejte mu, že je nejlepší pokud možno často.

Lev: neopakovatelný

Beranovi se líbí, je-li s někým srovnáván – samozřejmě ve svůj prospěch. Ale jestliže se odvážíte k někomu přirovnat Lva, rozzuříte ho. Tohle například ráda dělá Panna. Rozebírá Lva ze všech stran a srovnává ho s předchozími známostmi. Jenomže Lev je přece unikátní a neopakovatelný! Nesrovnatelný! Je pro něj důležité být výjimečný v očích každého člověka. Lev rád dělá dojem, očekává ovace, komplimenty a nadšené pohledy.

Lvu potvrďte, že je prostě nenapodobitelný a neopakovatelný. Jedinečný. A ušetřte si každé srovnávání.

Panna: správný

Pro Pannu je důležité být správná ve všem. Panny dodržují pravidla a neodchylují se od společenských norem. Jsou to konformisté, kteří ani za nic nepřejdou ulici na červenou. I když auto ani nevidět. To se zkrátka nedělá, není to správné. Pro muže Pannu je důležité vědět, že žije správně, že všechny jeho činy jsou rozumné a hlavně racionální. Panny všechno plánují předem, aby se vyhnuly chybám, kterých se zpravidla přímo panicky bojí. Ženy zrozené v Panně jsou na svou správnost pyšné. Jsou to premiantky, mají více než všech pět pohromadě a navíc jsou dobré hospodyně. Vlastně správné hospodyně.

Býk: spolehlivý

Býk si na spolehlivost potrpí a nikdy by jako Beran neriskoval jen aby si potvrdil, že je nejlepší vždy a všude. Býk má především rád stabilitu a jistou budoucnost, chce se materiálně zajistit. Je to člověk velmi spolehlivý a také stálý. Na jeho slib se můžete spolehnout, je to dobrý přítel, přijde včas na pomoc, je-li třeba, pomůže praktickou radou a nikdy nikoho nezradí.

Chvalte Býky za jejich spolehlivost!

Váhy: půvabný

Půvabný je synonymem slova krásný. A Váhy rády ve všem vidí krásu. „Hezký obraz, příjemná dívka, okouzlující chlapec… A co je to na parapetu za kouzelné květy? Jak krásně řečeno!“ Váhám se tuze líbí, řekne-li o nich někdo, že jsou graciézní. Váhami musíte být nadšeni jako uměleckým dílem. Sledujte s nimi západ slunce a nezapomeňte co chvíli říci, jak nádherný je to pohled! Muže ve Váhách je důležité umět pochválit za jejich romantičnost a fakt, že jsou vždy džetlmeny.

Kozoroh: postavení

Kozoroh jen mrkne na něčí auto a hbitě ocení jeho materiální situaci. Domnívá se, že lidé ho budou pokládat za „někoho“, když jim vyjmenuje všechno, co má. Jsou pro něj důležité diplomy, vyznamenání a profesní uznání. Svými úspěchy si Kozoroh potvrzuje své postavení. A postavení určuje důležitost člověka ve společnosti. Kozoroh se potřebuje cítit jako „osobnost“ zabývající se čímsi důležitým. Kozorohovi řekněte, že je nenahraditelný odborník, skvělá hlava rodiny a oddaný přítel. A hlavně mu vždycky dávejte najevo, že to, čím se zabývá, je důležité a hodnotné. Kozoroh klade práci na první místo a čeká uznání svých zásluh.

Střelec: uznávaný

Autorita člověku skýtá oprávnění udělovat rady, kterým budou lidé naslouchat. Střelci jsou mistry uvádění jiných na pravou cestu. Střelec chce být uznávanou autoritou, ne snad kvůli moci, ale kvůli společenské úctě. Má rád, když si ho považují, když se s ním o všem radí. Snaží se rozvíjet a rozšiřovat svůj rozhled, aby tak potvrdil své morální právo lidi vychovávat. Rád se poučí u známých učitelů a informuje se u uznávaných zdrojů.

Ukažte tedy tedy Střelci svou úctu přijetím jeho myšlenek a přesvědčení.

Štír: mohutný

Rychlý, výkonný, odvážný, nic nedělá napolovic. Štír se věci dokáže odevzdat naplno a zcela a jeho energické jednání vyvolává náležitě silnou reakci ostatních. Štír má velkou zásobu životních sil. Dokáže z ničeho nic zavrhnout cíl, k němuž se přibližoval několik let, a vydat se úplně novou cestou, protože jeho srdce to tak cítí. Je nezávislý na společenských stereotypech. Nezáleží mu na tom, co o něm jiní říkají. Je svérázný a sebejistý. Lidi to k němu táhne. Štír na lidi rád udělá mohutný dojem. Ostatně, sám uznává jenom „mohutné“ lidské skutky. Ty ostatní nepovažuje za nic.

Rak: bezpečný

Rak má skvělou intuici pokud jde o nebezpečné situace. Často se mu proto dostává nálepky zbabělce a podezíravce. Ve skutečnosti Rakovi jeho intuice pomáhá v řešení mnoha otázek. Často vycítí podvod a vyhýbá se dohodám, které by ho poškodily. Rak potřebuje bezpečí. Pomozte mu získat bezpečnou, zaručenou existenci, a Rak se vám otevře. Ze všeho nejvíc se Rak obává, že někdo z jeho blízkých by se mohl ocitnout v nebezpečí. Největší radost tedy Rakovi uděláte, když zaručíte bezpečnost jemu, jeho dětem a rodičům. „Bezpečný“ se k Rakovi hodí nejvíce ze všech ostatních znamení zvěrokruhu.

Ryby: pohádkový

Ryby mají bohatou představivost. Žijí v neobyčejném světě, kde zázraky jsou skutečností a sny se snadno plní. Ryby jsou znamením tvorby a inspirace. Neptun, vládce Ryb, je planetou bezpodmínečné lásky, symbolem hlubin, z nichž přichází všechno krásné a pohádkové. Pohádkový svět si můžete vybudovat i ve světě materiálním. Jaký svět si stvoříte ve vlastní hlavě, takový doopravdy bude. Jenom se nesmíte zastavit. Musíte jít stále dál a jednat, abyste všechno, co jste si vymysleli, také uskutečnili. Kdysi se přece také nevěřilo, že letadla mohou létat a železné lodě plout po vodě. Udělat si ze života pohádku je klidně možné, pokud budete silně chtít a věřit.

Vodnář: originální

Vodnář rád vyniká, rád je jiný než ostatní, jedná nestandardně a v každém jeho jednání se projevuje jeho kreativita. Jde mu to samo a přirozeně. Vodnář totiž ví, že všechno geniální je jednoduché. Pokud si nevíte rady se zamotaným problémem, obraťte se na Vodnáře, navrhne vám jednoduché a originální řešení, které vás vůbec nenapadlo. Vodnář je ten člověk, který si všimne otevřené ventilace, když vy jako moucha bezradně narážíte do skla. K čemu hledat složitá řešení? Všechno je ve skutečnosti jednodušší, než to vypadá, jen my sami si to děláme složitější. Slovo „originální“ k Vodnáři po právu patří.

Blíženci: zajímavý

To je ale zajímavé! – takhle většinou reagují Blíženci na novou informaci. Blíženci jsou zvídaví, rádi se dozvědí něco nového, jsou otevřeni poznání a největší strach mají z nezáživnosti a rutiny. Ve styku s lidmi se Blíženec snaží být pro každého maximálně zajímavý. Hovor s ním je proto snadný a příjemný. Buďte pro ně také zajímaví, probírejte s nimi poslední novinky i poznávací literaturu. A žádnou suchařinu nebo zbytečnou náročnost, jinak od vás Blíženec uteče!

About the author

admin

Leave a Comment