PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Která profese by se k vám hodila? Zvolte si tarotovou kartu a zjistěte to.

Written by admin

Jaká profese by se k vám hodila? Tarotová karta, kterou si vyberete, vám může napovědět. Zaměstnání, které si člověk nedokáže zamilovat, mu nejenom spolehlivě kazí náladu, ale je každodenním těžkým břemenem. Proč k tomu vlastně dochází? Možná, že sami sebe hned od počátku špatně odhadneme. Kdo si vůbec pamatuje, jak se rozhodl právě pro tohle zaměstnání, pro tuto profesi? A přitom práve tam někde to začíná…

Tarot vám dnes napoví, která práce by se k vám ideálně hodila podle vašeho osobnostního typu. Vyberte si kartu a přečtěte si výklad.

Osmička holí – neustálá aktivita

Jste velkým milovníkem nových zážitků a dobrodružství. I když někdy snad jednáte bez dostatečně pečlivé přípravy. Zbytečně ji opomíjíte, protože i v organizační činnosti lze najít velké potěšení.
Překypujete elánem a nadšením a být v centru bouřlivých událostí je pro vás to pravé. Měl byste si rozhodně najít zaměstnání, které vám nedovolí příliš pasivity.
Profese: profesionální sportovec, organizátor nejrůznějších akcí.

Královna pohárů – zvídavost

Máte velmi mnoho silných vlastností, s nimiž se u jiných jen tak nesetkáme.
Rádi zkoušíte nové věci, rádi se dokonce dopouštíte chyb a hledáte nové cesty, zkoumáte něco nového a nevyzkoušeného. Potřebujete tedy najít takovou práci a takové prostředí, které vám nebude bránit vymýšlet nové věci, experimentovat s nevyzkoušenými okolnostmi a uplatnit svůj názor na ně.
Profese: pracovník vědy, vynálezce, řídící pracovník, marketolog.

Svět – tvůrčí mysl

Rádi boříte zavedené stereotypy a vytváříte nové věci. Je pro vás životní nutností mít možnost plně vyjádřit a realizovat své myšlenky. Tam, kde si nejvíce cení pevného časového rámce a mnohoúkolovosti jenom utrácíte svůj drahocenný čas a plýtváte svými schopnostmi.
Profese: výtvarník, hudebník, designér nebo spisovatel.

Měsíc – pokojný duch

Jste realista s řídícími schopnostmi. Pocit úspěchu se u vás dostaví pouze tehdy, je-li splněno to, co bylo naplánováno. Dáváte přednost usilovné práci na něčem, co má skutečný význam a přinese opravdový užitek.
Nezbytně potřebujete takovou pozici, která vyžaduje organizační schopnosti, třídění a zobecňování poznatků a praktických zkušeností. Nikdy neodmítejte nějakou týmovou práci!
Profese: státní úředník, učitel, pracovník v kanceláři.

Máte podle Tarotu ideální zaměstnání nebo ne? Rádi si to přečteme ve vašich komentářích!

About the author

admin

Leave a Comment