PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kdo vypadá mladší? Vaše volba ukáže, jaký jste myslitel

Written by admin

OBRÁZEK 1

Patříte k 35 procentům obyvatel, kteří vyberou jedničku? Vypadá to, že máte štěstí, protože patříte do skupiny intuitivních myslitelů. Co to znamená? V zásadě to, že instinkt je jednou z vlastností, která vás charakterizuje ze všech nejvíc. Jste na to opravdu pyšní… Je vám jasné, kdy je třeba jednat, které řešení zvolit i to, s kým máte sdílet svůj život. Téměř nikdy se ve své volbě nemýlíte. To vám přináší úspěch.

Pokud jde o to ostatní, je pro vás typická především poctivost a přímost… Nejvíce se do problémů dostáváte nejspíš pro některé své komentáře. Jste však přesvědčeni, že jednáte správně.


OBRÁZEK 2

Čtyři lidé z deseti se domnívají, že druhý obrázek zobrazuje toho nejmladšího. Tihle lidé jsou komplikovaní myslitelé. Dobře rozlišují plusy a mínusy různých pohledů na každou věc. Rozhodovat se ve vážné záležitosti dokážou opravdu dlouho, zato mají zaručen maximální možný úspěch…

Pokud jde o svět jako celek, máte za to, že většina událostí, ke kterým v něm dochází, je logicky neobjasnitelá… všechno kolem nás je příliš ložité, než aby bylo možné vyjádřit to jedinou větou. Nemusíte se projevovat jako ten nejvíc přátelský člověk na světě, vaši přátelé však dobře vědí, jak dobré máte srdce.

OBRÁZEK 3

25 lidí, kteří tento test absolvovali, rozhodlo, že poslední obrázek vypadá mnohem mladší než dva ostatní. Co to znamená? Tyhle lidi můžeme iznačit za takzvané logické myslitele. Patříte k nim? Pokud ano, znamená to, že často rozhodujete na základě logické úvahy. Logika vám pomáhá splnit si každé své přání! Jednou z vašich hlavních předností je schopnost vést. Vaši nejbližší přátele vám přisuzují charisma, zvládnete podle nich každou situaci, a nebudou proto nijak váhat, mají-li vás následovat.

About the author

admin

Leave a Comment