PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kde nabrat síly podle znamení horoskopu

Written by admin
nabrat-sily

Každé znamení horoskopu je svým založením jedinečné. Každé má také své místo, kde nejlépe obnovuje síly. Dobít si energii a posílit tak své šance na dosažení toho, co si přejete, můžete s využitím znalosti míst, která vašemu znamení nejlépe vyhovují.

Každému ze znamení horoskopu odpovídá jeden ze čtyř živlů: voda, vzduch, oheň a země. Nejlépe si dobijete energii pomocí meditace na místě co nejvíce zaplněném živlem náležejícím k vašemu znamení.

Silová místa ohnivých znamení: BeranůStřelců a Lvů

Zdrojem síly a energie ohnivých znamení budou vždy místa plná slunečního žáru. Písčité mořské pobřeží, lesní paseka nebo pole uprostřed léta. Podle názoru astrologů představuje absolutně nejvhodnější způsob pro obnovu sil ohnivých znamení pobyt spojený s aktivním odpočinkem v horkých zemích, jako jsou Indie, Arabské Emiráty nebo Kuba. Přesto není nutné jezdit do zahraničí. Pro ohnivá znamení představuje zvláštní zdroj síly otevřený oheň. Takže i táborák v přírodě dokáže očistit a obnovit jejich energii, i když snad ne s takovým efektem.

Nejlepší místa pro zemní znamení: Panny, Býky a Kozorohy

Zástupcům zemního živlu budou nejlépe vyhovovat místa přiměřeně vlhká, s mírným klimatem, úrodnou zemí a bujným porostem. Nejvhodnější pro dobití energie jsou pro ně Itálie, Španělsko nebo Irsko. V těchto zemích zemědělství jenom kvete a energie země doplňuje energetické rezervy zemních znamení s velkou silou. Nemá-li zástupce zemního znamení možnost vycestovat do těchto destinací, bude pro něj nejlepším místem k nabrání a obnově sil les za ranního rozbřesku nebo naopak při západu slunce. V tento čas je energie země nejvíce přístupná vzájemnému působení s každou živou bytostí.


Silová místa pro vzdušná znamení: Blížence, Váhy a Vodnáře

Vzdušná znamení horoskopu to nejspíš mají s doplňováním fondu vlastní síly a energie nejsnadnější. Hlavní je, aby kolem nich byl čistý vzduch a spousta volného prostoru. Proto se k těmto znamením nejlépe hodí hory a divoká příroda. Mohou být jak v zemích s teplejším podnebím, jako je třeba Gruzie, tak i v místech s klimatem chladným a podmínkami drsnějšími, například na Kamčatce nebo na Aljašce. I bez cest do zahraničí dobijí vzdušná znamení rychle svou energii procházkami otevřenou krajinou, v lukách, mezi poli. Procházku je možné spojit s meditací v chůzi.

Místa vhodná pro dobití sil vodních znamení: Ryb, Raků a Štírů

Pro vodní znamení je všechno jasné: místem, kde naberou sílu, bude co největší vodní objem. Kde a v jaké formě ta voda bude, už záleží na osobním vkusu. Někomu vyhovují teplá moře se slunečným podnebím,  jiný zvolí mohutné řeky Jižní Ameriky nebo na dálném východě. Někoho báječně uklidní a posílí bublavý potok někde v lese nebo jihočeský rybník. Ryby, Raci i Štíři pravidelný kontakt s volnou vodou zkrátka potřebují. V létě je to snadné, ale v zimě je jedinou možnou náhradou bazén na stadionu nebo vana s vodou ovoněnou solemi. Éterické oleje mohou vaši koupel doplnit a přinést vám kýžené uvolnění a nový náboj energie.

About the author

admin

Leave a Comment