VZTAHY

Jen tak zbytečně nám nebesa lásku neposílají. Co člověk dá, to se mu vrátí

Written by admin

Lásku, ať už je jakákoli, nikdy nedáváme jenom tak…

Od lidí, kteří prožili bolestnou ztrátu anebo od těch, kterým vícekrát někdo zlomil srdce, můžeme nezřídka slyšet slova lítosti, že na tyto vztahy obětovali své nejlepší roky. Domnívají se, že láska, kterou darovali někomu, kdo jim na oplátku sám nedal nic, byla citem věnovaným zbytečně.

Jenomže víte co? Všechny zkoušky, kterými člověk musí projít, nepřicházejí jenom tak.

Lásku, ať už je jakákoli, nikdy nedáváme jenom tak. Ani jediný pohyb lidské duše se nikdy neodehrává jenom tak.

Všechny naše prolité slzy, všechna duševní bolest, kterou jsme prožili, má svůj smysl. A čas všechno usadí na správná místa. Jenom je třeba vyzbrojit se trpělivostí.

Na místo osamělých nocí, kdy jste si kladli otázku, zda vám stačí síly, abyste snesli všechna na vás seslaná trápení, přijdou nakonec hodiny upřímných rozhovorů s někým, kdo bude chtít zůstat s vámi až do konce života. A až se to stane, nebude se vám už zdát, že v jeho společnosti rozmlouváte jen sami se sebou.

Jak objevit svou hodnotu, odhalit zdroje své vnitřní síly, přestat být obětí okolností a dovolit si žít šťastný život v proudu.>>>

Budete usínat s klidným srdcem a vědomím, že vedle vás je člověk, kterému vaše blaho doopravdy leží na srdci.

Telefony a zprávy, které zůstaly bez odpovědi, se nakonec promění v krásná slova a milé jednání, které vám přinese silný cit člověka, který se nově objeví ve vašem životě. Neposkytne vám důvody k rozpakům nebo zklamání. Nebude příčinou vašich pochyb o vlastním jednání a naopak všechny jeho skutky budou jen posilovat vaši důvěru v něj.

Tak láska tohoto nového člověka vymaže z vaší paměti celý ten čas, kdy jste se cítili nepochopení, ukřivdění a věčně ponecháváni svojí samotě. Tohle je člověk, který si vás bude vážit. Ten, kterého vaše láska udělá tím nejšťastnějším člověkem na světě. Ten, kdo vás bude milovat takové, jací jste. Ten, kdo vám pomůže vzlétnout.

Všechny slzy prolité kvůli lidem, kteří nesplnili vaše naděje a zlomili vám srdce, nakonec vyschnou a na vaší tváři je nahradí zářivý úsměv. Jeho důvodem bude veliká láska.

Láska, která vašemu poraněnému srdci přinese klid a útěchu. Láska, která se vám stane novým, útulným domovem. Láska, u níž nebudete mít žádných pochyb o tom, že je vzájemná. Láska, která se pro vás stane živoucím zdrojem víry.

Zapomeňte na zoufalství a lítost. A to nejdůležitější – nikdy, nikdy se nevzdávejte.

Láska k vám nepřichází jenom tak. A v jedné krásné chvíli se vám vrátí všechno, co jste kdy dali.

About the author

admin

Leave a Comment