PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak vybírat dárky pro jednotlivá znamení horoskopu?

Written by admin
jak-vybirat-darky-horoskop

Co darovat Beranovi?

Jaký dárek udělá Beranovi největší radost? Beran je nátura velmi podnikavá a zvídavá. Jeden koníček u něj střídá druhý. A každý nový zájem představuje pro Berana celý nový, neprozkoumaný svět, který zcela pohltí jeho pozornost. Odpověď je tedy nasnadě. Beran by měl dostat dárek odpovídající jeho současnému zájmu a přání. Pokud si však nejste jisti, pokud nevíte, co právě teď Berana zajímá, nebo jste ho už dávno neviděli, darujte mu peníze ve velké, stylové, zářivě zdobené obálce. Rozmáchlé a expanzivní Beranově nátuře, jejímž živlem je oheň, velmi sedí dárek přitahující pohledy, těšící oko zářivými a šťavnatými barvami.

Co darovat Býkovi? 

Pokud je pravda, že kniha je nejlepší dárek, pak kniha pro Býka musí být opravdu zvláštní. Přepychové vydání v bohatě zdobené vazbě, s nádhernými ilustracemi. Totéž platí o každém jiném dárku. Pro Býka je důležité, aby dárek byl drahý a trvanlivý, aby vydržel „věky“ a Býk se jím mohl kochat a být na něj pyšný. Býk je zemní znamení a jeho hlavním rysem je praktičnost, proto dárek pro něj musí být vždycky něco materiálního, co má dlouhé použití. Nehodí se ani třeba velmi drahé lístky na premiéru. Představení skončí a Býk si bude připadat ošizený, vždyť přece pořádný dárek nemá žádný konec!?

Co darovat Blížencům?

Blíženci jsou znamení velmi nestálé. Zbožňují překvapení a radost budou mít z každého neobvyklého, tím spíše pak exotického dárku: suvenýru z tichomořských ostrovů, designerské bižuterie, hodin, jejichž ručičky jdou opačným směrem atd. Uveďte Blížence v údiv a váš dárek má úspěch zaručen! Blíženci plně ocení také rukodělný výrobek (vždyť stejný nikdo jiný nemá!) a také výrobky, které jsou lehoučké a vzdušné, například ze skla a oceli. Vzduch je živlem Blíženců a líbí se jim vše, co jim ho připomíná, protože jim to do života vnáší pocit svobody a volného prostoru.

Co darovat Rakovi?

Rak je znamení citlivé a uzavřené. Vybrat mu dárek není snadné. Tajně doufá, že se trefíte, sám však svá přání nijak najevo nedává. Samozřejmě, že nejlíp by bylo Rakovi darovat to, po čem touží, avšak nejste-li si jisti, je tu řada dárků, které Rakovi vždycky přijdou vhod. Za prvé to jsou různé drobnosti a pěkné věci, kterými lze zkrášlit příbytek, nebo je použít v domácnosti. Kromě toho Raci milují všechno, co je spojeno s minulostí a dávnými časy, takže dáte-li jim něco v antikvárním stylu, určitě uděláte radost. Nezapomeňte, že Rak je veliký estét a dárek musí potěšit i jeho pohled.


Co darovat Lvu?

Lev je sluneční znamení. Jeho povaha je stejně široká a štědrá, jako samo Slunce. Při výběru dárku se nesmíte držet zpátky. To by Lev nikdy nepochopil. Drahý dárek je ve Lvových očích gestem vyjadřujícím, že si ho opravdu považujete. Proto je hodnota dárku pro Lva tak významná. Dárek pro Lva musí být skutečně vybraný, aby se jím mohl kochat a ukazovat ho známým (kterých má nepřeberné množství). Pokud nemáte dostatek financí na zakoupení dostatečně hodnotného daru, kupte mu něco malého, ale rozhodně velmi známé značky a z poslední modelové řady. Pamatujte, že o dárku pro Lva vždycky platí: „Lepší drahá maličkost, než levná sériovka!“

Co darovat Panně?

Na dárku Panna v prvé řadě ocení jeho praktičnost. Ne snad, že by ocenila pouze soupravu kastrolů, ale je faktem, že dárek pro ni má mít nějaké užitečné poslání. Jinak je to věc patřící v jejích očích na smetiště. Ostatně, vyhovět Panně pokud jde o dárek, je snadné. Stačí se jí přímo zeptat. Panna vám ráda sdělí, co si přeje. Podle jejího názoru je to daleko lepší, než se trápit s dárkem, který v bytě jen zabírá místo!

Co darovat Váhám?

Na rozdíl od většiny jiných znamení je snadné udělat Váhám dárkem radost. I když jejich přání neuhodnete, Váhy budou mít radost. Milují překvapení a jsou rády už jenom proto, že něco dostávají. Dárek pro Váhy může být klasický nebo ultramoderní, žertovný či solidní, drahý nebo levnější, Váhy každý přijmou s potěšením. Jediné co vám estétské Váhy neodpustí, je nevkus. Dárek pro ně musí být vytříbený a být potěchou pro oko!

Co darovat Štírovi?

Śtír je podivuhodná osobnost, přiletěl z jiné planety a přeje si, aby i dárky pro něj byly zvláštní. Dokáže se i urazit, dostane-li to, co ostatní: plyšáka nebo jinou hloupost! Ukazuje mu to, že si neceníte jeho unikátních vlastností. To nijak neznamená, že by snad dárek pro něj musel být extra drahý. Vše, co podnítí jeho nekonečnou fantazii, vyvolá spokojenost. V první řadě to platí o doteku dobrodružství a dalekých cest, stejně jako o rukodělných výrobcích a erotické tématice. Etnické motivy i dárky s erotickým podtextem Štír vždycky vítá.


Co darovat Střelci?

Nejlepším dárkem pro zvídavého a společenského Střelce je samozřejmě nějaká cesta. Dejte mu zájezd na tropické ostrovy nebo výstup na Everest a bude navěky vaším dlužníkem. Každý dárek pro Střelce mu musí přinést výrazné (ideálně přímo silné) pocity, ať už jde o ohromující knihu nebo seskok padákem.

Co darovat Kozorohovi?

Chcete-li zbytečně utratit peníze, darujte Kozorohovi „něco pro krásu“. Krása je pro Kozoroha neoddělitelná od užitečnosti, takže nějaký pouze krásný předmět je pro něj totéž, jako prázdné místo. A ještě hůř – takový předmět navíc zabírá místo! Skutečný dárek pro Kozoroha musí navazovat na hlavní smysl, hlavní měřítko jeho života. Ale zase to nepřežeňte s praktičností, Kozoroh je přece jenom člověk, žádný robot. Stejně jako každý i on rád v dárku uvidí jakousi nadbytečnost, takže jeho vyloženou užitečnost by mělo zkrášlovat něco originálního, například design nebo nějaké nové funkce.

Co darovat Vodnáři?

Vodnář je člověk budoucnosti, nepředvídatelný a originální. Často nerozumí ani sám sobě, takže pokud s ním snad náhodou nežijete ve společné domácnosti, jen těžko budete hádat, jaký dárek by se pro něj hodil. To však nevadí. Vodnář je natolik zvídavý, že ho potěší každý dárek, který ho dokáže udivit. Všechno nové, neobyčejné, zábavné, podivné i výstřední je pro Vodnáře skvělým dárkem. A musí to být dárek zcela neočekávaný, něco jako čertík, který vyskočí z krabičky. Vodnář nesmí mít tušení, co mu chcete darovat, jinak by se všechny jeho jásavé emoce vypařily předem!

Co darovat Rybám?

Založením jsou Ryby tajuplné a záhadné. Je těžké poznat, co se jim líbí a po čem prahnou. Jsou však věci, o kterých zcela jistě víme, že je Rybám darovat nesmíme. V prvé řadě to platí o čistě praktických předmětech do domácnosti. I ten nejdražší vysavač zkazí citlivým Rybám náladu. Jako dárek touží dostat ne nějakou hrubou věc, ale něco víc. Ryby samy jsou schopny vynaložit obrovské úsilí, aby svým blízkým pořídily něco jako stvořeného právě pro ně. Chcete-li Ryby opravdu potěšit, udělejte pro ně to samé. Nelitujte času a vybírejte srdcem, nikoli rozumem. Dárek musí být jemným koktejlem romatiky, snění a fantazie.

About the author

admin

Leave a Comment