PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak šlapou na hrábě jednotlivá znamení zvěrokruhu

Written by admin
hrabe

Humorné a psychologicky velmi přesné pozorování ze života.

Lidová moudrost praví: „Šlápneš-li na hrábě poprvé, raduj se z nové zkušenosti. Šlápneš-li podruhé, přemýšlej nad tím, kudy jdeš“.

Ovšem různá znamení zvěrokruhu šlapou na hrábě po svém…

Berani: když Beran šlápne na hrábě, propadne takové zuřivosti, že hrábě dočista roztříská, avšak v průběhu tohoto trestu se jimi sám asi pětkrát ještě praští po hlavě.

Býci: budou na hrábě šlapat s nenávistí znovu a znovu, dokud se nezlomí buď hrábě nebo Býk, což však je málo pravděpodobné.

Blíženci: rozhodnout, co dělat dál a kam jít, se Blíženci po šlápnutí na hrábě mohou až poté, co lehounce jako víla šlápnou na všechny hrábě v dohledu.

Raci: teprve přítomnost hrábí přinutí Raka vstát z gauče a udělat rozhodný krok vpřed…

Lvi: budou všem vyprávět, jak bolestivé to bylo, možná dokonce umístí několik výstižných fotografií nehody do svého blogu, kde rovněž všem doporučí prodělat s hráběmi stejnou zkušenost.


Panny: budou postupovat pomalu a metodicky. Jsou si totiž jisté, že když se na hrábě šlápne správně, nic se nestane. A ostatní tomu mohou naučit.

Váhy: budou velmi dlouze přemýšlet, radit se a váhat a když se nakonec rozhodnou pro jediné po jejich soudu správné řešení, vyberou si a šlápnou na ty vůbec největší hrábě.

Štíři: jsou na šlapání na hrábě tak zvyklí, že pokud si vůbec všimnou, k čemu došlo, nebudou tomu přikládat žádný význam.

Střelci: zcela určitě se budou snažit to hrábím vrátit a rychle na ně šlápnou znovu, samozřejmě na ty samé a s dvojnásobnou vervou.

Kozorozi: když Kozoroh šlápne na hrábě, uvědomí si, že na ně skutečně šlápl, že však to těžko co změní na jeho osudu.

Vodnář: šlápne na hrábě pouze v tom případě, že se mu opravdu zalíbily.

Rybyurčitě na ně šlápnou a celý život se z toho budou obviňovat a trápit se pro to. Jako útěchu budou brát, že díky jim se to nepřihodí ostatním znamením zvěrokruhu a všechna hned budou varovat.

About the author

admin

Leave a Comment