PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak se k sobě v lásce hodí jednotlivá znamení zvěrokruhu

Written by admin
laska-horo

Nakolik harmonické jsou vaše partnerské vztahy?

Seznamte se se zvláštnostmi jednotlivých znamení zvěrokruhu. Pomůže vám to lépe chápat přednosti a slabá místa ve vzájemných vztazích, případně dosáhnout nového vzájemného porozumění.

Beran

Pro Berana je láska mocnou energií, jejíž působení okamžitě pocítíte. Zamiluje se buď okamžitě, nebo nikdy. Harmonicky mu vycházejí vztahy s představiteli jeho živlu – ohně, tedy s Berany, Lvy a Střelci. Dobře se snese také s Blíženci a Vodnáři. Jako magnet ho přitahují Štíři, to však znamená vztahy výbušné a složité.

Býk

Býk nemá sklon události uspěchávat. Nejprve vytváří materiální základnu. Teprve poté na sebe bere rodinné závazky. Všechno dělá od základu a o svého životního druha se bude starat naprosto a úplně. Jeho vztahy jsou zároveň naplněny romantikou. Je znamením zemním, proto nejharmoničtější bude vztah s Býkem, Kozorohem a Pannou. Dobře se také v lásce snáší s Rybami a Raky. Býci jsou velmi silně fyzicky přitahováni ke Štírovi, v jejich vztazích by však bylo dosti protikladů.

Blíženci

Pro Blížence má velký význam novost citů a svoboda. Zůstávají vždycky veselými a ze života se těšícími dětmi. Jsou schopni jak hluboké lásky, tak zrady. Optimálně vycházejí s těmi, kdo se jim podobají – Blíženci, Vodnáři a Váhami. Špatné nejsou ani romantické vztahy se Lvy a Berany. Silně Blížence přitahuje znamení zcela opačné – Střelec.

Rak

Raci jsou znamením velmi domáckým, cení si rodiny, zachovávají manželskou věrnost, milují děti a rodiče. Při hledání partnera však hledají spojení těla, rozumu a duše. Svého vyvoleného budou všemožně hýčkat, vyžadovat však budou totéž, ne-li něco více. Nejlépe se k sobě hodí se znameními vodního živlu – Rakem, Štírem a Rybami. Silně jsou přitahováni k opačnému znamení – Kozorohovi. Dobře by se vyvíjel také romantický vztah s Pannou nebo Býkem.

Lev

Toto sluneční znamení je schopno oslnit každého a kdekoli, neboť s sebou přináší sluneční paprsky. Lví požadavky na partnera jsou poměrně vysoké, rozhodně musí mít řadu předností. A to jak vnějších, tak vnitřních. Lev je schopen milovat a rozmazlovat, je spolehlivým manželským partnerem a dobrým rodičem. Umí pracovat i odpočívat, nikdy s ním není nuda. Nejlépe se snese se Lvy, Berany a Střelci. Dobře to vychází i s Blíženci a Váhami. Silně je přitahován zcela protikladným Vodnářem.

Panna

Panna hledá partnera, který by byl ideální v každém ohledu. Důvěra, spolehlivost, stabilita, to jsou základní kameny zástupců tohoto znamení ve všem. Ani milostné vztahy nejsou výjimkou. Panny silně přilnou a zachovávají svému partnerovi věrnost. Zároveň ustavičně žárlí. Nejlépe se snesou s představiteli svého vlastního znamení – Pannami, také s Berany a Kozorohy. Dobrý by byl vztah s Rakem. Silně je přitahuje zcela opačné znamení – Ryby.

Váhy

Oceňují především diplomatické vlohy, neboť se snaží za každou cenu vyhnout konfliktu. I ve vztazích, jako ostatně ve všem, mají sklon zvážit všechna pro a proti. Zapomínají přitom, že láska je stavem duše. Proto se často setkávají se zklamáním a zradou. Výborně by Váhy měly vycházet s Vodnáři, Blíženci a Váhami. Dobré by to bylo i se Střelci a Lvy. Jsou silně fyzicky přitahovány ke zcela protikladným Beranům – bohužel však o psychologické slučitelnosti se tu skutečně nedá mluvit.

Štír

Štírova energie nemá hranic. V jeho vztazích se emoce lijí proudem. Pakliže miluje, měl ten, koho si vyvolil, opravdu štěstí. A jestliže nenávidí, pak si dejte pozor! Vedle Štíra vždycky najdeme netuctovou osobnost, která má buď výjimečný talent, nebo skvělý intelekt. S každým jiným se Štír zkrátka nudí. Pozoruhodně mu to vychází se zástupci vodního živlu – Raky, Rybami a Štíry. Dobře by se mohl rozvíjet i vztah s Kozorohem. Býci je přitahují čistě tím, jak jsou opační.

Střelec

Je nezávislý a velmi si cení svobody. Je dost rozumný, má sklon filosofovat. Do manželství však často vstupuje pod vlivem emocí, impulsivně. Často pak lituje, ale nedá to najevo a trápí se sám pro sebe. Nejlepším partnerem jsou pro Střelce zástupci ohnivých znamení – Lvi a Berani. S Váhami a Vodnáři by to také nebylo špatné. Protikladné znamení Blíženců je schopno mít na Střelce silný vliv.

Kozoroh

V partnerovi hledají Kozorozi nadprůměrnost, styl, postavení, intelekt. Krom toho musí být partner spolehlivý a finančně nezávislý. To vše proto, že tyto kvality mají oni sami. Společný harmonický život by byl ideální se zástupcem vlastního znamení – Kozorohem a také s Pannou a Býkem. Se Štírem či Rybami je dobrý vztah také velmi pravděpodobný. Kozoroh má velkou přitažlivost pro Raka.

Vodnář

Unikátní a od všech se lišící Vodnáři si vždycky vyberou stejně mimořádného partnera. Musejí se se svým druhem cítit dobře v každém ohledu. Jak intelektuálně, tak fyzicky i duchovně. Vodnáře vždycky najdeme mezi spoustou dalších lidí ve velké společnosti, žárlit však kvůli tomu není třeba. Jako životní partneři k nim krásně pasují zástupci vzdušných znamení: Váhy, Vodnáři a Blíženci. Dobře by vycházeli také s Berany a Střelci. Lva k nim přitahuje jejich jinakost.

Ryby

Ryby mají jakousi magickou schopnost přitáhnout lásku v jeden jediný okamžik, ani nepostřehnete, jak se zamilujete. Jsou velmi citlivé a vnímavé a mají velikou potřebu lásky. Nesmíte je však zbavit prostoru. Občas se v něm rády skryjí o samotě. Harmonický vztah budou Ryby mít se zástupci Raků, Ryb a Štírů. Dobře se rovněž snesou s Kozorohem a Býkem. S Pannou jde o zvláštní přitažlivost protikladných znamení.

About the author

admin

Leave a Comment