PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak se chovají jednotlivá znamení horoskopu, když se jim zabouchnou dveře

Written by admin

Představte si tu situaci: vyběhnete ze dveří jenom tak narychlo, vysypat koš. Klíče s sebou nemáte. A vtom – prááásk! – dveře vám zabouchne průvan. Zámek zaklapl. Stojíte přede dveřmi jako hlupák s košem v ruce. Jak se kdo zachová…?

Beran

Beran se dlouho rozmýšlet nebude. Položí koš na zem, rozběhne se a… Hlavní je, aby měl dost pevné rohy a ramena a dveře nebyly vyztužené ocelí…

Býk

Zachvácen strašlivou a vznešenou zuřivostí na průvan, zámek i svůj těžký úděl, bude Býk nelítostně drtit sousedův zvonek, veden touhou vypůjčit si sekeru. Přeje si jen jediné: dostat se domů, ať to stojí, co to stojí. Věřme, že sousedy nevyděsí jeho nepříčetný obličej.

Blíženci

Blíženec se hbitě rozpomene, který z kámošů bydlí nejblíž a poběží za ním, aby s ním poseděl, než se domů navrátí předkové. Přejme mu, aby kámoš byl doma.


Rak

Rak využije svoji fenomenální paměť, vybaví si konfiguraci klíče a vyrobí odlitek, z něhož pak udělá klíč. Sám. A otevře dveře. Taky sám.

Lev

Lev se vydá k sousedům, kterým barvitě popíše svou neradostnou situaci a požádá, aby ho pustili na balkon. Když nakonec podlehnou jeho kouzlu, pustí se Lev směle a rozhodně vzhůru po kovovém zábradlí balkónu. Nezalekne se ani výšky, ani možnosti, že zavřené mohou být ještě jedny dveře… totiž ty balkónové.

Panna

Panna odloží koš stranou, usedne v póze myslitele a upadne do hluboké meditace. Jednat bude teprve poté, co si přesně promyslí několik variant postupu, z nichž pak vybere tu nejracionálnější. Panna nikdy nepropadá panice.

Váhy

Váhy půjdou hledat pomoc. Jsou si zcela jisty, že jedna hlava je věc dobrá, ale víc hlav ví víc, zvláště pak, jsou-li to hlavy přátel!

Štír

Štír se zcela spolehne na vlastní síly. Nepoběží pro vrtačku ani sekeru a nepoleze po balkónech ve stylu začínajícího horolezce. Připomene si své parapsychologické schopnosti a teleportuje se přímo do bytu bez použití dveří.

Střelec

Střelec na zamčený byt zapomene a půjde se projít. Co bych se tam dral? – řekne sám sobě a bude mít naprostou pravdu. Rodina se brzy vrátí z práce se svými klíči a záludný zámek hladce dobude. Koš na chodbě vydrží.


Kozoroh

Kozoroh se pokusí stát mistrem kasařem. Bude se trpělivě šťourat v zámku nešťastně zabouchnutých dveří sponkou, kterou sebral sousedce. Trpělivost mu vydrží až do hluboké noci, kdy měsíc bude lít své bledé světlo na jeho paličatou hlavu…

Vodnář

Vodnář zajde ke známému zámečníkovi a nastolí mu náročný úkol: otevřít dveře, aniž by vylomil zámek. Je přesvědčen, že i ta nejméně pravděpodobná věc se může podařit navzdory všem zákonům logiky.

Ryby

Ryby usednou na rohožku s košem vedle sebe a spustí: „Šmánkote, já tu nikoho neznám, kdo mě teď pomůže, jsem tu docela sám jen s tím košem…“ Ryby jsou přesvědčeny, že jejich modlitby dozajista někdo zaslechne, najde se dobrá duše a ta jim dveře otevře. Jen aby na ně sousedi nezavolali měšťáky…

About the author

admin

Leave a Comment