PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak se budou jednotlivá znamení horoskopu chovat na neobydleném ostrově

Written by admin
horoskop-ostrov

Život je věc nepředvídatelná, to ví každý i bez horoskopu. Proto když se vydáváme na potenciálně nebezpečnou cestu, měli bychom si vybrat spolucestující, kteří se narodili ve správném znamení. Nebo se z ničeho nic ocitneme na neobydleném ostrově s nějakými Váhami a budeme se celý čas jen válet smíchy, místo abychom důstojně umřeli na dehydrataci.

Poučen znamená vyzbrojen, tak si tedy vyberte správný doprovod:

KOZOROH

Metodický Kozoroh nejen že si vybaví absolutně všechno, co viděl v seriálu Lost a začne to uvádět do života. Průzkum ostrova, stavba obydlí, vy tři nalevo, my dva napravo, nebrečte, všechno bude dobrý, já to viděl. Obstará navíc ještě večeři o třech chodech, protože kromě Lost sledoval také Discovery.

VODNÁŘ

Vodnář bude doopravdy těžce naštvaný – jak to, že tu není Wi-Fi? To je totiž to jediné, co dokáže Vodnáře naštvat. Život daleko od civilizace mu už od přirozenosti nemůže nahnat strach. Jeho bohatá fantazie, znásobená nepřítomností Wi-Fi, dokáže skutečně zázraky, takže jestliže se dostanete na pevninu, pak jenom proto, že Vodnář vymyslí fantastický plán, který skutečně vyjde.

RYBY

Ryby budou vyšilovat a všechny otravovat otázkou: „Myslíš, že nás zachrání?“ Nejdůležitější je Rybám pevným hlasem odpovídat: „Jasně, už vyletěli“. Ryby vám velmi rády uvěří a půldruhé hodiny budou mít výbornou náladu. A tady je třeba zdůraznit, že když mají Ryby výbornou náladu, dokážou téměř všechno, například vyrobit z lýka a palmových listů zrcadlo, které upoutá pozornost transatlantického civilního spoje. Dokud má totiž naději, je Ryba BŮH.

BERAN

Beran svolá plénum. Támhle pod tou palmou, až bude slunce v nadhlavníku. Jednání pléna povede (nejméně dvě hodiny, nejde o hlouposti, máme opravdu problém) a přidělí každému jeho odpovědnost (a zkuste říct NE). Ne snad, že by Beran tak rád velel… no tak dobře, velí rád, ale o to opravdu nejde. Jde o to, že zodpovědný Beran přesně ví, jak snadno neorganizovaní lidé upadnou a degradují a začínají bojovat za pomoci katapultů z lián a kokosových ořechů.

BÝK

Býk se dá do stavby voru. Žádné argumenty typu „Vždyť jsi v životě vor ani neviděl!“, „Máš ještě mořskou nemoc, ne?“ nebo „Nevadí ti, že nejbližší pobřeží je dva tisíce kilometrů daleko?“ ho neodradí. „Jsme na ostrově. Nebo se pletu? Dostat se domů můžeme jen po moři. Je snad někdo proti? Takže je třeba plout. Je to logické? Ve filmu vždycky všichni stavěj vor. Je to pravda? Dobrá. Takže já stavím vor. Jestli chcete, pomozte mi. A když ne, tak odprejskněte“.

BLÍŽENCI

Blíženci se půjdou opalovat. V hloubi duše sní každý Blíženec o tom, že se ocitne na neobydleném ostrově a bude se čtyřiadvacet hodin denně opalovat. Ano, i v noci! Zatímco všichni budou pobíhat, vzrušovat se, lomit rukama a řvát na každé deset kilometrů nad zemí prolétající letadlo „Héééj! Tady jsme!“, Blíženec se uvelebí na zádech, bude žvýkat tropické traviny, hledět do hloubi azurového nebe a říkat si: „Ať je to jak chce, měli jsme štěstí“. Zvednout Blížence z této polohy dokáže pouze postřeh, že tropické traviny nebyly bez účinku a měl by se postavit záchod.

RAK

Rak se rozhlédne na všechny strany a odejde kamsi daleko. Za několik hodin se vrátí s rybou, banány a čerstvě zabitým krabem, který nestihl ani pochopit, co se to děje. Ubohý krab nemohl tušit, že Raka zajímají (a nikoli jen na neobydleném ostrově) především dvě věci: co je tu k jídlu a jak všechny co nejlíp nakrmit. Rak má vrozený kulinářský talent, proto máte-li s sebou Raka, nejen že nezemřete hlady, ale můžete dokonce ztloustnout po mořských okurkách, ať už toto slovní spojení znamená cokoli.

LEV

Na jedné straně bude Lev poněkud bez nálady, neboť jeho podřízení na pevnině zůstali bez dozoru, na druhé straně se ale zaraduje, že tu má nové podřízené a žádného šéfa nad sebou. Hlavní je, aby mezi trosečníky nebyl Beran. Jinak už k večeru bude na vašem otrově panovat systém dvou stran, které se budou přetahovat o zdroje a pracovní síly. V každém případě však až dorazí zachránci, najdou tu dokonalou úspěšnou vesnici s hodnotným jídelníčkem a vodovodem. Pokud se zachránci malinko opozdí, vypustí vesnice svůj první sputnik. Lev zařídí, aby jeho království bylo vždycky to NEJ, a to i v soutěži s Velkou Británií.

PANNA

Panna zorganizuje zoologickou expedici. Nevzrušuje ji příliš otázka, co je tu k jídlu (alespoň ne hned), vzrušuje ji dotaz „Co tady kouše? Je to nebezpečné? A tohle? Nesahej na to! Vypadá to, že je to jedovaté, radši to budem zabíjet preventivně“. Panna je obvykle pesimistka, rozhodne se, že nás mají za mrtvé, hledat nás nebudou, takže žít tady budeme dlouho. A jestli chceme přežít, tak proboha polož toho brouka!

VÁHY

Váhy si povzdechnou a začnou: „Octli se Čech, Němec a Francouz na neobydleném ostrově …“ Jestli si snad někdo myslí, že tohle není chvíle na vtipy, pak pro Váhy je chvíle na vtipy vždycky. V extrémních situacích zodpovídají Váhy za dobrou náladu – jak vlastní, tak kolektivní. A ta, jak známo, je zárukou happyendu. Takže pokud se náhodou chystáte zapadnout na nějaký neobydlený ostrov, vemte s sebou Váhy, nebudete litovat.

ŠTÍR

Štíři mají na starosti ezoterickou složku výpravy a nestandardní řešení problémů. Jistěže složí na břehu obrovská písmena SOS z palmových větví, ale pak se usadí na písku v poloze lotosového květu a budou vysílat myšlenkové signály pobřežní hlídce nejbližšího státu a kapitánům rybářských a obchodních plavidel plujících po trase blízké ostrovu. Ostatní trosečníci samozřejmě řeknou „Ty jsi idiot, co?“, Štír je však bude přezíravě ignorovat a bude mít pravdu. Slyšeli jste už přece, jak nějaký záchranář vypravoval: „Najednou, nevěděl jsem proč, ale musel jsem otočit loď zpátky, nikdy to nedělám, ale teď mě něco nutilo, jako bych to cítil… „ A to, přátelé, je právě ono.

STŘELEC

Střelec má na starosti odvracení tragédií. Upřímně věří, že vrtulník se zachránci už startoval, proto nedovolí svým druhům v neštěstí žádnou skleslost. A tak zvládne včas rozplácnout kamenem hada s otevřenou tlamou, naučit ostatní jak filtrovat vodu v polních podmínkách a svázat ve spaní umanutého Býka, který dostavěl vor a mermomocí se chce ráno vydat brázdit nekonečný oceán.

About the author

admin

Leave a Comment