PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak poschodí, ve kterém bydlíte, působí na váš život

Written by admin

Poschodí, v němž žijete a jeho okolní prostředí mohou ovlivňovat váš život.

V numerologii má každé číslo určitý význam. Na základě této dávné ezoterické nauky se můžeme mnohé dozvědět o působení cifer na lidský život. Jelikož jsou čísla všude kolem nás, může nám numerologie pomoci odhalit mnoho z jejich působení. Například vliv poschodí, ve kterém bydlíte.

Zjistěte, jakou energii vyzařuje poschodí, kde je váš byt:

1. patro

Toto číslo obdařuje člověka ambicemi a snahou o dokonalost. Je to poschodí, které přináší štěstí.

2. patro

Obyvatelé tohoto poschodí se vyznačují trpělivostí a snášenlivostí. Rádi si trochu zasní, umějí se pobavit, ale je na ně spolehnutí.

3. patro

Ve třetím patře bydlí přirozené autority, lidé, kteří umějí vzít za práci. Obvykle se velmi dobře utváří jejich kariéra.

4. patro

Lidé, skromní, pracovití, šetrní a ohleduplní vůči okolí. Umějí krotit vášně a urovnávat spory.

5. patro

Podle numerologie toto číslo podporuje kariéru a příjmy.

6. patro

Příznivé číslo poschodí pro rodinně založeného člověka. Mír a klid, rodina a děti, útulné prostředí a láska – to jsou obvyklé priority obyvatel tohoto patra.

7. patro

Poschodí lidí tvůrčích a originálních. I když se sem nastěhují jako docela obyčejní lidé, brzy se začnou měnit a nežijí tak, jako ostatní.

8. patro

Osmička je šťastné číslo. Lidé jsou tu spokojení, usměvaví, přívětiví a ochotní každému pomoci.

9. patro

Energie devítky je velmi silná a platí to i o označení poschodí. Najdeme tu lidi cílevědomé, svědomité, kteří nikdy nenechají práci nedodělanou. Je to patro lídrů.


10. patro

V desátém patře bydlí lidé veselí, přátelští a štědří. Vyznačují se pohostinností a kamarádským přístupem.

11. patro

Dvě jedničky jedenáctého patra člověku dodají pevný charakter a železnou vůli. Žijí tu nejčastěji osobnosti ambiciózní, tvůrčí a originální.

12. patro

Vibrace tohoto poschodí podporují lidi morálně pevné a neochvějně poctivé. Jsou přátelští a spolehliví.

13. patro

Poschodí vynálezců a zlepšovatelů, neobyčejných lidí s fantazií. Touží vytvořit něco nového a často se jim to daří. Dokáží maličkostmi vylepšit pohodlí obyvatel celého domu.

14. patro

Toto poschodí přeje materiální prosperitě. Touží-li někdo po zajištěném materiálním postavení, měl by se nastěhovat do čtrnáctky.

15. patro

Toto číslo lidem dodává jakési vnitřní kouzlo, půvab a neodolatelnou přitažlivost.

16. patro

Podle numerologie šestnáctka ukazuje na člověka, který se nebojí riskovat, miluje svobodu, nové zážitky i trochu dobrodružství. Tohle poschodí je pro něj jako stvořené!

17. patro

Lidé svébytní, samostatní, kteří se dovedou postarat o sebe i svou rodinu. Ke svým pravdám si dojdou sami, nedají si nic vnucovat a nenechají se zlákat cizími ideály.

18. patro

Poschodí jako stvořené pro lidi velkých plánů a životních záměrů. Neleknou se žádné překážky ani práce, jdou-li za svým cílem. Jsou velkorysí, mají široké srdce, snadno vzplanou a rychle se zas uklidní. Věrní přátelé a ochránci vlastní rodiny.

19. patro

Lidé přísné a zásadové povahy tu budou jako doma. Jsou čestní a přímí, vždycky drží slovo a nikoho nenechají na holičkách. Umějí se i výborně bavit, ale jen v úzkém kruhu těch nejbližších.


20. patro

Dvacítka vyzývá ke snění a hrám. Všední život ji trochu otravuje, ale ne natolik, aby nechala všechno plavat. Jen se zkrátka umí krásně zasnít… Jinak je naprosto spolehlivá a dokonce umí moc dobře hospodařit.

21. patro

Tohle poschodí přeje lidem, kteří nejsou líní. Každý jejich počin dopadne dobře, štěstí je jim nakloněno a osud je k nim neobyčejně přívětivý. Na co se sáhnou se jim podaří. Ovšem lenoši by se tu dobře neměli.

22. patro

Dvě dvojky mluví o člověku vyváženém, realistickém, pragmatickém. Věrný ve vztahu partnerském i přátelském, poctivý v práci, veselý při odpočinku.

23. patro

Tohle je vyloženě šťastné číslo. Ať tu bude bydlet mladá dvojice nebo starší manželé, svobodná dívka nebo student, bude se jim dařit ve všem.

24. patro

Toto číslo hovoří o morální pevnosti, štědrosti a umění vyjít s lidmi.

25. patro

Kdo bydlí až pod střechou? Snílek s hlavou v oblacích? Ne ne, člověk solidní, spolehlivý, co toho moc nenamluví, ale o to víc udělá.

About the author

admin

Leave a Comment