PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak odpočívají jednotlivá znamení horoskopu

Written by admin
jak-odpocivaji

Také výběr dovolené, způsobu, jak ji strávit a místa, kde odpočívat, jsou pod neúprosným vlivem horoskopu… Jak praví klasik, „Hvězdy nelžou, Bobo…“.

Beran

Beran je bytost schopná zbýt se pomyšlení na povinnosti kdekoli. Aby pocítil nadšení nad prostou existencí, nepotřebuje žádné exotické prostředí. I v rodném městě, kde zná každý kámen a ulici, se dokáže s přáteli totálně odpoutat od všedních dnů, zapadnout do kdekterého klubu, absolvovat after party s bowlingem, vyzkoušet u někoho vodní dýmku a hned se přesunout na nějakou další návštěvu… To, co chceme říci, zní: Beran se nudit nebude.

Býk

Býk si dokáže výtečně odpočinout i tam, kde se narodil. Dozajista najde nějaké poutavé, v průvodcích nezaznamenané místo. Vezme s sebou dobrého přítele nebo tu nejdražší bytost a prožije skutečné dobrodružství!

Blíženci

Blíženci vám jen těžko odpoví na dotaz, kde chtějí strávit dovolenou. Chtějí toho totiž tolik a tak různého, že budou vděčni za jakoukoli nahodilost, která se jim po cestě natrefí. Určitě pár oblíbených míst mají, ale jsou vždycky otevřeni něčemu novému a bez rozmýšlení budou souhlasit, pozvete-li je někam s sebou.


Rak

Rak má v oblibě různé formy odpočinku, ale skutečné potěšení mu přináší plavba po moři. Pokud se u moře narodil, pak jednoznačně bude toužit po cestě do hor. Má rád odpočinek aktivní, povalování na pláži ho neláká. Potřebuje výlety, objevy a nové dojmy. Někdy však, podobně jako Kozoroh, dá před veškerou exotikou přednost své chalupě.

Lev

Aristokratický Lev sní o VIP cestách na nejvyšší úrovni. I když je na tom bledě s penězi, dovolenou bude plánovat nejméně ve čtyřhvězdičkovém hotelu a jen těžko kladně ocení rady zkušených přátel ohledně možnosti ušetřit na výdajích. Lev touží žít na vysoké noze. To se projevuje ve všem jeho konání. Takže když si dopřeje dovolenou podle svého vkusu, je dost dobře možné, že celý zbytek roku stráví šetřením na tu další.

Panna

Panna velmi často dá přednost tomu, co už zná: známým místům, lidem i způsobům odpočinku. Někdy však ji strhne touha po něčem novém, úplně a načisto extraordinérním. Například po paraglidingu nebo výstupu na Kilimandžáro. Obecně lze říci, že Panna má ráda nové dojmy a na chatě nejspíš žádný vzlet duše neprožije. I když – všechno je možné. Zvláště je-li ta chata na Seychelách…

Váhy

Váhy jednoznačně dávají přednost exotice, ovšem ne žádné divočině, nádrž exotice kultivované. Takže transfer z letiště do hotelu je samozřejmostí. A tak dále. A všichni domorodci ať jsou ve vzdálenosti natažené paže, ovšem za oknem autobusu. Pokud je tohle zajištěno, pak se Váhy nezaleknou ani Vietnamu ani Indie. Váhy inklinují k přepychu, proto vždycky dají přednost pětihvězdičkovému hotelu přede vším ostatním, samozřejmě pokud na to mají.

Štír

Štír obvykle rád cestuje, rád střídá místa i dojmy a dokáže si skvěle odpočinout i tam, kde se ocitl dílem náhody. Krajně žádoucí je blízkost velké vodní plochy, kde Štír stráví spoustu času rybařením nebo meditací. Přírodě dává přednost přede všemi ostatními možnými místy oddechu, protože v přírodě cítí, že je opravdová, zatímco města, kluby, mejdany, to všechno je pro něj pouhý shon a marnost, které nepřinášejí ani tak potěšení, jako spíš nervozitu. Štír umí odpočívat zcela sám, pokud však má možnost trávit volné dny s dobrým přítelem nebo svou láskou, s nimiž se může dělit o důvěrné myšlenky, je to pro něj vrchol estetického blaženství.

Střelec

Nejlepším Střelcovým odpočinkem je nekonečné putování. Cesta kolem světa je jeho sen. A tak či onak ho zrealizuje, i když třeba má finanční problémy. To Střelce nemůže zastavit ani polekat, je člověk komunikativní, má smysl pro humor a rychle najde společný jazyk s kým potřebuje, najde si nové známé v cizích zemích a pak k nim pojede na návštěvu. Nebo se na cestu vydá autostopem…


Kozoroh

Chata! Chalupa! To je to, co zvláště potěší Kozoroha. V drtivé většině případů dá Kozoroh skutečně přednost rodným záhonkům před bezúčelným vláčením se po světě a plážově-hotelovým vegetováním. Snaží se dělat něco užitečného i v rámci svého odpočinku. Všechno ostatní je pro Kozoroha jen pustá ztráta času.

Vodnář

Sjíždět řeku na kánoích s přáteli, sedět u nočního ohně, živit se upopelenou živáňskou nebo špekáčky a spláchnout to pivem..! Ano, chápete to správně. K tomu kytara a zpěv, co může být Vodnářovu srdci dražší? A co teprve Vodnář a rybaření! Myslím, že každý už má jasno: přátelé a příroda, to je pro Vodnáře jediná možná volba.

Ryby

Hlučná místa nejsou nic pro Ryby, mají rády samotu. Někde v přírodě, pokud možno ve stínu stromů, budou si ležet pod kvetoucí višní v houpací síti s oblíbenými verši v ruce, přemýšlet o životě, marnosti bytí a utrpení ducha. Podle rybího vkusu ten nejlepší oddech je někde daleko od civilizace, na divoké pláži a s milovanou bytostí po boku – to je vrchol blaženství!

About the author

admin

Leave a Comment