PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak na to… rady z oddělení technické podpory :)

Written by admin
tehpodderzka

«Milá podporo!

Počátkem roku jsem upgradovala Boyfriend 5.0 na Manžel 1.0. Vzápětí jsem ovšem konstatovala závažné zpomalení chodu systému. Týká se to zejména záložek Květiny a Šperky, které u Boyfriend 5.0 fungovaly zcela bezchybně.

Kromě toho u Manžela 1.0 chybí funkce Romantika 9.5 a Osobní pozornost 6.5. Místo toho je program zaneřáděn zcela nepotřebnými funkcemi PremierLeague 5.0, Hokej 3.0 a Kulečník 4.1.

Popovídání 8.0 nefunguje, u Úklidu domácnosti 2.6. dochází při pokusu o zapojení k selhání systému a monitor zčerná. Pokusila jsem se použít Pláč 5.3, abych dosáhla nápravy, ale k ničemu to nebylo.

Co mám dělat?

Zoufalá“

Odpověď :

«Vážená Zoufalá!

V popisu výrobku je jasně uvedeno, že model BoyFriend 5.0 je zábavný program, zatímco Manžel 1.0 je operační systém. Zkuste otevřít systémový nástroj „Myslelajsem žeměmiluješ.exe“, stáhněte přílohu „Slzy 6.2“ a nezapomeňte na obnovení systému „Pocit viny 3.0“. Pokud budete postupovat správně, operační systém „Manžel 1.0“ automaticky aktivuje záložky „Šperky 2.0“ a „Květiny 3.5“.


Vezměte ovšem v úvahu, že pokud budete těchto záložek využívat příliš často, systém spustí „Dusivé mlčení 2.5“, „Kamarádi 7.0“ nebo „Pivo 6.1“. Pokud jde o „Pivo 6.1“, je to nebezpečný virus, který může bez vašeho vědomí do systému stáhnout programový doplněk „Hlasité chrápání Beta“.

Ať už se vám úpravy zdaří jakkoli, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ neinstalujte miniprogram „Tchýně 1.0“. Došlo by k aktivaci viru, který by systém zcela ovládl a zbavil ho vaší kontroly.

Na doplnění – nepokoušejte se obnovit BoyFriend 5.0. Je s „Manželem 1.0“ zcela nekompatibilní a došlo by k selhání systému.

Na závěr zdůrazňujeme, že „Manžel 1.0“ je výborný program, má ovšem rezervy v paměti a jakékoli nové aplikace spouští jen velmi pomalu.Ke zvětšení paměti a zrychlení práce systému máme k dispozici několik doplňkových programů. Vám bychom doporučili „Vaření 3.0“ a „Pěkné spodní prádlo 7.7“.

Přejeme vám mnoho úspěchů!

Vaše technická podpora»

About the author

admin

Leave a Comment