PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak muži zrození v jednotlivých znameních horoskopu vyznávají lásku

Written by admin
muzi-horoskop-laska

Ach, ta láska nebeská… Cit zbarvující celý svět do zářivých barev. Když Amor zasáhne svou střelou tvoje srdce, budeš svou lásku vyznávat podle znamení, v němž jsi zrozen…

Kozoroh

Kozoroh obvykle není žádný romantik a pokud snad někde v hloubi duše romantikem je, nehodlá to rozhodně předvádět celému světu.Nebude tedy zpívat serenády pod okny, ani psát verše. Nejspíš dámu svého srdce pozve do luxusní restaurace a daruje jí prsten s briliantem.

Vodnář

Pro Vodnáře obecně je nějaké vyznávání lásky věc obtížná. Je zvyklý se s příslušnicemi krásného pohlaví přátelit, takže už ze zvyku se bude přátelit i s tou, kterou miluje. Nezbude jí, než dovtípit se sama, například podle toho, jak se mění výraz jeho tváře, když ji uvidí, nebo jak dlouze na ní ulpívá pohledem…

Ryby

Citlivé Ryby dávají své vyvolené znát to, co cítí, v náznacích. Pokud jí to nedojde, napíšou jí dopis, protože je pro ně daleko snazší o svých citech psát, než hovořit. Mají-li s psaným projevem potíž, odhodlají se i Ryby nakonec k ostýchavé promluvě.


Beran

Beran si nebude dlouho lámat hlavu; jakmile mu dojde, že v tom lítá, bez zbytečných sebereflexí se odebere do nejbližšího květinářství, zakoupí obrovský pugét, na nádherném bělouši přijede ke své vyvolené a otep rostlinstva jí předá vkleče, jako středověký rytíř dámě svého srdce. Beran je velmi vášnivý a bude o milovanou bytost usilovat úporně a dlouho, dokud nepodlehne jeho beranímu kouzlu.

Býk

Býk svou milovanou vezme do kavárny nebo restaurace, při poháru červeného vína se jí hluboce zahledí do očí a drtě její drobnou ručku jí upřímně vyjeví své city. Pro Býka je těžší city skrývat, než o nich mluvit, proto se je bude snažit  milované bytosti sdělit co nejdřív.

Blíženci

Svou hlubokou sympatii Blíženci své drahé dají najevo nejraději při nějaké akci, která se jim samým zamlouvá. Například na koncertě, na fotbale nebo při pikniku v přírodě. Nebudou nijak zvlášť zdůrazňovat svůj cit, budou se spíš snažit veškerým svým jednáním dát dotyčné najevo, jak velice je jim příjemná její blízkost. Pokud ovšem vznikne potřeba o citech hovořit, chopí se toho Blíženci zcela nenuceně a snadno. Je třeba poznamenat, že blíženecké city jsou proměnlivé, proto dnešní „Miluji tě“ nemusí zítra už platit.

Rak

Rak je jedno z vůbec nejcitlivějších znamení horoskopu. Pokud se zamiluje, dokáže ostýchavě trpět a dámě svého srdce nic neříci, aby se snad jeho citům nevysmála. Bude psát verše věnované jí (často do šuplete), bude o své lásce skládat balady. Bude-li osud Rakovi nakloněn a Rak se své milované zalíbí, bude náhle mnohem odhodlanější. Vypraví se s ní někam do přírody a daruje jí modré z nebe a celý vesmír včetně svého srdce.

Lev

Lev je středověký rytíř. Nebude mlčet a je připraven bojovat. Je žádoucí, aby to mělo co nejvíc diváků. Když je Lev zamilován, přináší svému idolu drahé dary, zasypává ho komplimenty a všemožně mu lichotí, aby idol pochopil že právě on je ten nejlepší ze všech mužů na Zeměkouli. Odmítnutí Lev neakceptuje.

Panna

Panna je zemním znamením horoskopu a jen těžko si bude mořit hlavu verši nebo vymýšlením nějakého romantického představení před družstevní bytovkou. Pro Pannu jsou závažnější činy. Proto stejně jako Kozoroh koupí své drahé nějaký dárek (ovšem o něco skromnější), nebo ji rovnou požádá o ruku.


Váhy

Váhy pravda mají sklon se zamilovávat a jsou i romantické, jsou však také plny pochyb. Jsou-li však skutečně pevně přesvědčeny o svém citu, zasypou vyvolenou ženu květy a čokoládovými bonbóny, budou psát verše a vyzpěvovat jí pod okny.

Štír

Jestliže se Štír skutečně zamiluje, uplatní celý arsenál prostředků z nejrůznějších oblastí lidského konání, jen aby získal objekt své vášně. Verše, dárky a dary, romantické hrátky, káva do postele, společná cesta do dalekých zemí, to vše zapojí do svého usilování o srdce milované. Pokud jde však jen o povrchní zamilovanost, spokojí se s pouhým sdělením svého citu. Ovšem protože tomuto znamení je vrozen neuvěřitelný magnetismus, dosáhne Štír svého i při minimálním úsilí.

Střelec

Pro Střelce je vyznání lásky snadné, romantické a příjemné, je-li láska k ničemu nezavazujícím prožitkem. Bude-li dáma jeho srdce od Střelce očekávat lásku až  za hrob a dokonce snad ze Střelcova svobodymilovného pohledu zotročující manželský svazek, může si to Střelec rychle rozmyslet a vzít všechno zpátky.

About the author

admin

Leave a Comment