PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak jednotlivá znamení horoskopu přicházejí v pondělí do práce

Written by admin
horoskop-pondeli-prace

Pondělí je den náročný. To si sám na sobě ověřil snad každý. Se znalostmi vlastností svého znamení a jeho dispozic budete pondělkům čelit s větší energií.

Beran

Beran je zpravidla vedoucím, nebo alespoň z hloubi duše usiluje o to, aby se jím stal. Proto dokáže do práce přijít dost časně i přes bouřlivě prožitý víkend. Ale i kdyby se Beran proti všemu očekávání beznadějně opozdil, vinen tím nebude on, ale kdokoli jiný, kdo se namane. Kromě Lva. Ten je rovněž vždycky apriori nevinen.

Býk

Vstát do práce bude pro Býka nesmírně obtížné, avšak materiální výhoda převáží nad přáním si přispat. Nařídí si několik budíků, vypije mnoho hrnků kávy, v práci však bude nejspíš včas. Neuspěchaně a vytrvale bude silou tanku dobývat kariérní žebřík, veden myšlenkou na zvýšení platu. Soupeřit s Býkem dokáže snad jenom Kozoroh.

Blíženci

Pro Blížence je pondělní příchod do práce vůbec nejtěžší. Na rozdíl od Panny nešel Blíženec spát v 9 večer a na rozdíl od Kozoroha nedokáže Blížence v pondělí motivovat ani výplata. Proto Blíženci nezřídka hledají výmluvy, aby do zaměstnání nemuseli přijít vůbec. Výmluvy jim přihrává snad sám Vesmír. „Nepřišel jsem do práce, protože klíče od bytu zůstaly v zavazadle, které naložili do špatného letadla“, tak zní Blížencova typická výmluva.

Rak

Rak se v pondělí zmítá mezi dvěma mlýnskými kameny chtění a smyslu pro povinnost. Anděl po levé ruce mu říká: „Jdi do práce, máš zpoždění, už jsi dávno měl sedět v metru, budeš z toho mít problémy!“ Ďáblík napravo našeptává: „Nechoď nikam, dej si oraz aspoň tři hoďky! A Panna ať si přísně kouká na někoho jiného!“ Na čí stranu se Rak přikloní, často neví do poslední chvíle ani on sám.


Lev

Lev přijde do práce se zpožděním vpravdě královským. Přičemž aby to udělal, nemusí vůbec být nějakým šéfem. Všichni už přivykli, že o pondělcích se ten nejskvostnější mezi nimi dává do pořádku o něco déle, aby se před svojí suitou objevil v celé své kráse a eleganci. Suita může vrčet a pokoušet se přijímat rozhodná opatření, všechna se však rozbijí o sebejistou lví bohorovost.

Panna

Panně pomůže jít do práce její sebekázeň. Když pomyslí na rozdělanou práci, nedokáže se povalovat v posteli a vyráží za pracovními úspěchy. Zabrat se do práce dokáže Panna nejenom v pondělí, ale i v neděli nebo o dovolené někde na druhém konci světa.

Váhy

Váhy půjdou do práce se značnou neochotou. Každý jen trochu sám sebe si považující představitel tohoto znamení věnuje volné dny krásám umění. Bůhví proč však pondělí jen málokoho naladí k hovoru o poslední výstavě, kterou Váhy navštívily spolu s Rybami. Jestliže Ryby pracují ve stejném oddělení, je jisté, že v pondělí celí dva pracovníci tohoto úseku budou přemítat nad krásami výtvarna. Zato však dokážou sami zajistit práci, než se vzpamatují kupříkladu Blíženci.

Štír

Štírovo pondělí je přímo závislé na způsobu, kterým Štír strávil víkend. Byl-li víkend bezvadný, všichni kolegové v práci si oddychnou: Štír přitančí naplněn spokojeností a pustí se s vervou do práce. Pokud však víkend byl tak říkajíc nic moc, dokáže Štír vyvést z míry všechna ostatní znamení horoskopu. Do práce se doplouží jenom proto, aby nepřišel o prémie, které v minulém čtvrtletí nespravedlivě získali Blíženci, Panna s Kozorohem nebo někdo jiný, koho Štír nesnáší už řadu let.

Střelec

Střelec bývá právě v pondělí často přímo gejzírem nových nápadů. Právě on je tím ochotným pracovníkem, který si přehřívá mozek, když Panna se dosud neprobrala a Lev už odešel na oběd. Někdy je však i se Střelcem všechno vzhůru nohama: je sklíčený a nijak nereaguje na nesmělé snahy vedení motivovat ho penězi či jinými prostředky, které jindy Střelce tak inspirují.


Kozoroh

Kozoroh je tím znamením horoskopu, které i v pondělí rozsvěcí na patře světlo, udělá si kávu, usedá k počítači a potom zničujícím pohledem drtí každého, kdo přijde později, než on. Kozoroh ani nepotřebuje být šéfem, neboť před Kozorohem není ve své kůži ani on. Do devíti ráno stihne Kozoroh vypít dvě kávy a udělat půlku práce, jíž se dosud ani nedotkla ruka některého z kolegů.

Vodnář

Vodnář chodí v pondělí do práce s odporem, proto často pracuje z domova. A vůbec nejraději podniká sám pro sebe. Vodnář je rovněž schopen zapomenout, že už je pondělí a že je třeba jít do zaměstnání. Má-li však svou práci v oblibě, můžeme tam Vodnáře najít třeba i v sobotu či neděli a k odchodu za zaslouženým odpočinkem je třeba ho dlouze přemlouvat.

Ryby

V pondělí plují Ryby s proudem. Ten je většinou neuspěchaně přináší do práce, když polovinu jejich povinností už na sebe vzali kolegové. Ryby jsou celé dojaté a určitě jim to oplatí. Klidně se v práci zdrží i v pátek. Avšak Ryba, která připluje do práce včas v pondělí, to je vzácnost obvykle hájená celým týmem.

About the author

admin

Leave a Comment