PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Jak chodí po nákupech zástupkyně jednotlivých znamení horoskopu

Written by admin
horoskop-nakupy

Beran

Při pohledu na jeden z vývěsních štítů si dívka v Beranu velmi často uvědomí, že vlastně právě sem chtěla zajít (i když ve skutečnosti vůbec nezamýšlela se do nějakého obchodu vydat). A když už do nějakého toho butiku vejde, určitě se zasekne u štendru s vystaveným věcmi, bude je okukovat probírat, osahávat, zvedat na ramínku do výšky, chodit s jednotlivými kousky k výloze kvůli světlu, zkoušet u zrcadla, jak jí jdou k pleti, vracet je na štendr a znovu je brát do ruky. Nabídky pomoci od prodavačů bryskně odmítá. Načež se náhodně ohlédne na sousední polici, vezme nějakou věc naprosto bez zkoušení či prohlížení, případně si ji rovnou navlékne a odejde v ní. Doma se pak dlouze prohlíží ve velkém zrcadle a klade si opakovaně jednu a tutéž otázku: to jsem si fakt nemohla vzít něco lepšího?

Rada Berance: nespěchejte s nákupem, obejděte více obchodů, abyste si svou volbou byla jistá. Nebudete pak trpět, až spatříte boty, které jste před chvílí koupila, ve výloze obchodu o něco dál, ozdobené velikým nápisem: „SALE“.

Býk

Bloumání po obchodech je pro dívku narozenou v Býku přímo rituálem. Je proto lepší nervóznější muže, kteří jen těžko snášejí dlouhé chození po obchodech, raději nechat doma. Žena v Býku dokáže mít při nákupu svetříku velmi mnoho výhrad ke kvalitě, barvě i výrobci a je schopna zničit všechny přítomné. Když už si věc vybere, koupí si ji rovnou dvakrát – když se jí něco líbí, chce mít rezervu. Oznámení o výprodeji zrozenkyni Býka nijak neoslní, nemá ráda tlačenici a zmatky, raději jde domů a zajde se podívat později.

Rada ženě v Býku: nezapomínejte, že kromě měřítek „to je pohodlné“ a „to se mi líbí“ existuje ještě cosi jako módní trendy. Alespoň doplňky vybírejte s ohledem na ně, aby váš šatník poněkud oživily.

Blíženci

Většina dívek v Blížencích má zvláštní slabost pro časopisy a módní magazíny. Jsou ochotny za ně vydat nemalé sumy. Dokážou vydržet u stánku velmi dlouho, otevírat jeden výtisk po druhém, tuhle si přečíst jedno, tamhle zase druhé, nabrat si jich pět do hrsti a pak jít dva zase vrátit a nekonečně dlouho přemítat, co by si vlastně rády vzaly. Když nakonec domů přitáhnou štos publikací, jsou schopny půlku z nich ani nezbavit ochranného obalu a nechat je povalovat někde na botníku.

Rada Blíženkám: neplýtvejte zbytečně penězi. Když se rozhodnete něco určitého koupit, jděte do obchodu právě jen pro to a ničeho jiného si zkrátka nevšímejte.


Rak

Račice bude po obchodech chodit klidně celý den. Vida, komu skutečně vyhovuje všechen ten prostor v obchodních centrech! Dívka v Raku nakoupí všechno, co je třeba, ověsí se balíčky odshora dolů a kolem dokola a nezapomene ani koupit něco milého pro duši: zajímavou knihu, roztomilé chrastítko nebo krajkové závěsy. Posléze může vyjít najevo, že těch radůstek „pro duši“ je o něco více, než toho, co bylo potřeba, ale – vždyť jsou to všechno jen drobnosti!

Rada pro ženy v Raku: při svém bloumání po rozlehlých prostorách nákupních center se nezapomínejte občas podívat na hodinky. Aby vás nakonec někde omylem nezamkla ochranka přes noc.

Lev

Lvice dává přednost módním a elegantním obchodům. Až do zavírací hodiny je ochotna hádat se s personálem a žádat přítomnost generálního ředitele, protože jí ke zkoušení nabídli kousek, na kterém byl kaz! Teprve po mnoha pokorných omluvách se Lvice slavnostně a vznešeně vzdálí. Nejčastěji najdeme Lvici ve zlatnictví, kde si vyzkouší několik přívěsků a náramků. Samozřejmě, že žádná bižutérie Lvici uspokojit nemůže. Pouze brilianty a vzácné kovy jsou hodny, aby je nosila.

Rada Lvici: nežádejte od prodavačů nemožné. Pokud to, co zrovna potřebujete, nemají, tak to zkrátka nemají a zpod země to nevykopou.

Panna

Jestliže někdo reaguje na všemožné výprodeje mírně řečeno neadekvátně, je to rozhodně Panna. Její praktická nátura jí zkrátka nedovolí projít jen tak kolem oznámení o výprodeji (v domácnosti se může hodit cokoli). Potom vás donutí koupenou věc nosit, dokud to umožňuje roční období a móda. No a nakonec ji přestěhuje do komory, protože „co kdyby“.

Rada Panně: spatříte-li ceduli „Výprodej“, zavřete oči a zrychlete krok. A pokud budete opravdu něco potřebovat, určitě bude někdy později nový výprodej.

Váhy

Nejen že Váhy dokážou po obchodech chodit hodiny, ony se mohou točit v docela malém kruhu na jednom místě. Ale co si počít, když je tu tolik nejrůznějších věcí? Výběr je opravdu těžký. Zvláště těžké je pro to dívky ve Váhách v obchodech s uměleckými a dárkovými předměty. Ty doslova milují. Je tam však tolik krásných a zajímavých věcí, že jsou z toho vybírání umořené. Snad jen s pomocí prodavače se Váhy přece jen dokážou rozhodnout ke koupi a odcházejí pak šťastné a spokojené.

Rada Váhám: nebojte se požádat o pomoc prodavače. Je to jejich práce a mohou vám opravdu pomoci.

Štír

Dívka Štířice miluje antikvariáty, bleší trhy a bazary. Je tam tolik zajímavých věcí! Je jedno, že tahle čepice není v módě, je tak zajímavá a nevšední! Originální!Akorát trochu drahá… Štírka však nikam nechvátá, ráda si počká, až půjdou s cenou dolů. Ostatně, pokud dívku zrozenou ve Štíru něco skutečně zaujme, je ochotna zaplatit jakoukoli cenu, jen aby to získala.

Rada Štírce: nezapomínejte na módu. Samozřejmě, že ji dokážete se svou neomylnou intuicí také určovat, ale stále tu existuje riziko, že se člověk promění ve strašáka do zelí.

Střelec

Tato dívka prolétne obchodem rychlostí blesku. K pokladně dovleče košík nacpaný spoustou potřebných věcí, které jí k ničemu nejsou. V tomto případě bychom mohli rychlost pohybu měřit v korunách za minutu. U pokladny se pak všichni skvěle baví, protože Střelkyně se naprosto neostýchá hádat se s pokladní, což často vyústí ve skutečný skandál. Zkrátka, zná-li někdo svá práva, dokáže je také hájit.

Rada Střelkyni: nakupujte podle seznamu a nastudujte podrobně obchodní zákoník, abyste se při obhajobě svých práv neocitla v úzkých.

Kozoroh

Jedním z nejdůležitějších momentů při nákupu je pro Kozorožku zjištění záruky na zboží. Copak někdo chce koupit nekvalitní zboží? Není-li zboží se zárukou, kdo ho opraví, když se pokazí? K výběru jakékoli věci je třeba přistupovat skutečně seriózně, protože kupovat si třeba sandály jenom na měsíc je vyloženě nezodpovědné, vždyť se v nich dá chodit dvě i tři sezóny, dokud definitivně nevyjdou z módy!

Rada Kozorožce: pokud jste se rozhodla pořídit si skutečně kvalitní věc, pak nemá smysl šetřit. Ovšem než takovou „věc na celá léta“ koupíte,rozmyslete si dobře, zda se ještě vejde do té obrovské místnosti, které říkáte komora.


Vodnář

Rozlehlé prodejny s pokladnou u vchodu nejsou nic pro dívku ve Vodnáři. Proběhne jimi a shrnuje spoustu věcí na jednu hromadu, krajkovou blůzkou počínaje a elektrickou lampičkou konče. Zvláště je zatížena na „novinky“, které skupuje ve velkém množství, aby měla něco opravdu, ale opravdu „in“. Je jedno, co to bude – módní kalhoty nebo barva na vlasy. Hlavní je, že je to „ono“. Teprve cestou ke kase Vodnářka zjistí, že nechala doma peněženku. A pokud nenechala, určitě v ní nemá dost na celý ten veliký nákup.

Rada Vodnářkám: když se chystáte do obchodu, nezapomeňte doma peněženku a seznam toho, co potřebujete. No a v obchodě se ho alespoň částečně držte.

Ryby

Rybka si po obchodech plave pomalu a rozvážně, nikam nespěchá. Kam by taky spěchala, když se rozhodla tenhle den strávit sama se sebou, tou nejmilovanější bytostí, kterou zná. Zajde si přitom dát něco lehčího, protože obchody ji tak vyčerpávají! Stačí zahlédnout nějakou novou nabídku a hbitě změní původně zamýšlený směr nákupu, aby si udělala radost nějakým nepotřebným dárkem.

Rada Rybám: když si plánujete vyjít po nákupech, odřekněte na ten den všechno ostatní, protože byste snadno mohla v nějakém obchodě uvíznout na celých čtyřiadvacet hodin.

About the author

admin

Leave a Comment