PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Hamsa test. Vyberte si a zjistěte svůj úkol

Written by admin

Tento amulet ve formě otevřené dlaně, nazývaný “Hamsa” nebo “Hand of Fatima”, je považován za silnou ochranu před zlem, zlým okem, žárlivostí.
Kromě toho “Ruka Fatimy” přináší mír a prosperitu ve všech záležitostech. Amulet lze nosit jako přívěsek a používat jako samostatný nezávislý prvek s prsty nahoru nebo dolů.

Charakteristiky vaší Hamsy mohou odhalit aspekty vašeho života a vaší osobnosti.

Hamsa test.  Vyberte si a zjistěte svůj úkol

1. Energický a zvídavý člověk

Jste aktivní, kreativní, neklidný člověk. Snažíte se být vždy v dobré náladě a zůstat optimističtí. Máte rádi cestování, nové věci, nový byznys, nové změny v životě. Neustále se snažíte něco změnit – budoucnost vás trápí.

Pro klidnější život se musíte zklidnit a žít „tady a teď“, život se bezpochyby stane naplňujícím a šťastnějším.

2. Čestný a zodpovědný člověk

Jste pracovitý člověk a pokud se pustíte do jakéhokoli podnikání, určitě to bude správně a dobře. Když s někým nebo s něčím souhlasíte, budete to dodržovat, bez ohledu na to, co je třeba udělat pro dosažení tohoto cíle. Jste idealista, vážíte si sebe a svého slova.

Vaším hlavním úkolem je naučit se přijmout trochu více reality, vidět všechny nedostatky, abyste zlepšili svůj svět a svět lidí, které milujete.

3. Ušlechtilá a upřímná osobnost

Jste člověk, který má velmi vyvinutou citlivost, která vám umožňuje pozorovat rysy prostředí a aspekty lidského chování a dobře rozumět druhým lidem. Tato citlivost je vaším zvláštním darem, vaší jedinečnou vlastností. Vždy vidíte, když se vás snaží oklamat nebo s vámi manipulovat.

Vaším hlavním úkolem je naučit se přijmout sám sebe a pochopit, že jste nadaný člověk. Když to uděláte, dosáhnete klidu a jasnosti myšlenek.

4. Energický a cílevědomý člověk

Jste velmi odhodlaný člověk. Když něco chceš, vždy najdeš způsob, jak to získat. Nikdo a nic vás nezastaví. Sami si stanovíte cíle a sami je naplňujete. Máte svou vlastní cestu.

Vaším hlavním úkolem je vybrat si čas na přestávku, abyste načerpali sílu a obnovili svou duši. Tímto způsobem snížíte svůj stres a budete mít více šancí jednat.

5. Přátelská a vstřícná osobnost

Jste klidný člověk, milující, přítulný a s velkou láskou ke své rodině a jejím blízkým. Myslíte si, že svět není útulné, neklidné místo a chcete vytvořit nebeský, pohodlný kout pro lidi, které máte rádi.

Vaším hlavním úkolem je zjistit význam slova „ne“. Je normální, že nechcete lidi zklamat, ale pokud vám nabídne něco, co se vám nelíbí, je lepší svůj názor vyjádřit hned, abyste toho později nelitovali.

6. Stabilní a silný člověk

Jste úhledný, pečlivý člověk a snažíte se, aby bylo vše v pořádku hned napoprvé. Jste si jisti, že věci jdou dobře, pokud je děláte sami, zároveň nemáte vždy čas udělat vše najednou, jak byste chtěli, a to vás často rozčiluje.

Vaším hlavním úkolem je správný režim, nezbytný odpočinek a pečlivé plánování – jen tak vše půjde, jak má.

About the author

admin

Leave a Comment