PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Existuje 9 typů lidí: briliant, labyrint, vítr… Který jste vy?

Written by admin

Vítr

Dnes tady, zítra tam, nic není stálé a trvalé, jedna záliba střídá druhou, u ničeho dlouho nevydrží.

Květy

Je třeba zacházet s nimi opatrně, chránit a bránit je před nepohodou, neboť jsou křehcí a zranitelní. Jejich křehkost však má svůj půvab a také přitažlivost. Tím, že nám dovolují o ně pečovat, dopřávají nám pocit vlastní síly.

Knihovny

Vždycky se od nich můžete něčemu naučit, něco nového dozvědět, otevřít si nové horizonty poznání, zvláště jste-li vybaveni trpělivostí a ochotou věnovat tomuto poznávání dostatek volného času.

Labyrinty

Jsou nepředvídatelní, člověk nikdy neodhadne, co čeká za další zákrutou, do jakých končin ho zavede vzájemný vztah. Avšak čím složitější je to hádanka, tím zajímavější je pokoušet se ji uhádnout.


Zelená údolí

Všechno je s nimi prosté a jasné, všechny trable a strázně jdou v jejich společnosti stranou, člověk se s nimi učí skutečně se uvolnit a odpočívat a alespoň na chvíli zapomenout, že za oknem prší a je tam bláto a v dřezu čeká neumyté nádobí.

Ohňostroj

Mají výbušný temperament, přinášejí člověku pocity svátku a života žitého naplno, pocit nekonečného karnevalu, dokud mu síly stačí. Člověče, buď šťasten, vždyť čas letí tak rychle!

Žula

Vždycky s nimi pociťujeme jistotu, že se nám nic nemůže stát, že jsme pod jejich ochranou. Máme pocit, že máme o koho se opřít a na koho se v těžké situaci spolehnout.

Hlubina

Člověk tuší, ne – ví, že to špatně dopadne, jenomže ho to přitahuje a láká nahlédnout přes okraj, dotknout se rukou čehosi neznámého, nepoznaného…

Brilianty

Díváte se na něj a pokaždé odhalíte nějaký nový rys toho člověka… Záleží snad na tom, zda špatný nebo dobrý? Prostě ho zkoumáte a jste plni nadšení.

About the author

admin

Leave a Comment