PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Energetická prognóza na listopad 2015: Nové řečiště

Written by admin
listopad1

I přesto, že je listopad předposledním měsícem roku, uzavírá se právě v něm cyklus energetických toků, které se na nás intenzivně valily posledních sedm měsíců. Proto se v listopadu nemusíte cítit tak docela obvykle.

Možný je výskyt:

– zvýšené citlivosti k lidem, k utváření světa, k normám a pravidlům, ke všemu sociálnímu;
– bolestí hlavy a zároveň ozáření a nápadů, na které jste čekali po celý rok;
– ospalosti, lenosti nebo naopak hyperaktivity a nespavosti.

Energie listopadu 2015 připomíná nádrž, do níž vtékají všechny řeky toho roku. Aby se voda z nádrže dostala do nového řečiště, je třeba najít pro ni místo, kudy odteče. A k tomu vás bude povzbuzovat listopadová energie. 

Toto období je orientováno na nalezení nového smyslu toho, čeho se vám už dostalo. Ať jsou to vztahy, práce, zdraví, peníze nebo profesionální činnost. Je třeba poctivě přehlédnout čekající úkoly a umět si přiznat, čeho se obáváte, co odkládáte na později a co se vám nechce řešit.

Pochopit a přijmout sám sebe – to je to, co nezbytně musíte udělat před celkovým přechodem do nového energetického roku.

Peníze a kariéra

Listopad je pro rozvoj kariéry a byznysu jako celku příznivý. To, co jste až do dneška s nadšením vybudovali, se bude dále přetvářet, rozvíjet, nabírat nové obrátky, růst a vzkvétat. Daleko nejsou ani vysněné vavříny s patřičnými materiálními a kariérními důsledky. Budete však muset projevit vytrvalost, odvahu a možná se pustit i do toho, co jste nikdy nedělali!

V tomto měsíci získáte užitečné kontakty, věrné partnery a navazování známostí s potřebnými lidmi bude probíhat lehce. To, co je i tak na rozsypání, uvadne samo o sobě a zmizí.

Nyní je ten nejvhodnější čas zamyslet se nad tím, jak dál. Jaké je vaše předurčení na této Zemi? Vaše nejlepší stránky? Jak byste se v další etapě roku mohli co nejsilněji projevit, jak byste mohli být prospěšní společnosti? Pokračujte v rozvíjení své práce a zaměřte se přitom na kvalitu.

S penězi to v listopadu bude DOBRÉ, pokud nezapomenete, že peníze přicházejí k těm, kdo je mají rádi a vědí, kam je poslat dál.

Úvěrům a půjčkám se raději vyhněte. Pokud jde o investice, lepší bude investovat do nemovitostí a vzdělávacích programů. Nicméně však veškeré finanční operace stokrát prověřte, ať už budete kupovat byt nebo podepisovat „výhodnou“ smlouvu.


Zdraví …

…by mohlo potrápit ty, koho zlobí problémy pohybového aparátu. Listopad je nejvhodnějším obdobím pro profylaxi a diagnostiku organismu. Léčebné a duchovní praktiky budou vaším věrným průvodcem!

Láska a vztahy 

Pro ty, kdo čekají, připravil osud dárky. Možná je váš člověk úplně blízko, jen jste si ho zatím nevšimli. Víte, jak to chodí: lidé se kamarádí, pracují spolu a pak najednou jako když mávne kouzelným proutkem a je z nich pár.

Nové rodinné dvojice by měly své osobní věci držet stranou od ostatních, jinak by mohly narazit na odsudky a klepy, které jsou schopny zničit i ty nejpevnější vztahy. Rodina je přístav, kde si duše odpočine a zahojí se. Važte si těch, kdo jsou po vašem boku a pamatujte, že vztah, to je práce.

Cestování

Nejlepší odpočinek v listopadu najdete tam, kde jsou hory a lesy. Navštěvujte místa s koncentrací přírodních sil, kudy právě nyní procházejí velmi silné proudy energie, schopné léčit i strukturovat lidské vědomí. Nejsilnější jsou teď tato místa v severní části planety.

Celkově je listopad obdobím moudrosti, duchovnosti, studia a poznávání sebe sama. O to by se měl opírat každý z nás. Tak můžeme překonat jakékoli překážky a dosáhnout kýžených obzorů.

S.F.

About the author

admin

Leave a Comment