PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Energetická předpověď na říjen. Záplava hojnosti.

Written by admin
energy-10

Nádherné barvy podzimu jakoby odrážely vše, co se nahromadilo během předchozích částí roku. Právě nyní rozdává příroda své dary. Přírodní živly jsou v tomto období zvláště silné a říjen 2015 v tom není žádnou výjimkou. Spolu se žloutnoucím listím se k nám tak v tomto měsíci snáší celá plejáda možností, stačí po nich sáhnout!

 «Záplava hojnosti» je množstvím možností nabízených univerzem. Zůstat teď pasivní by bylo největším životním prohřeškem. Ani si nevšimnete, jak rychle tohle období proletí a stihnete-li využít jeho možností, záleží jenom na vás!!

Počátek měsíce akcentuje finanční záležitosti a jejich úspěšné uspořádání bude záležet na tom, jak umíte jednat s lidmi. Všechny vědomosti nastřádané během roku musejí být v říjnu využity v maximální míře.

Je dobré, pokud v tomto období studujete nebo se jinak věnujete vlastnímu rozvoji. Jakýkoli trénink, jakýkoli studijní program či kurs nebude zbytečnou ztrátou času a v důsledku se pro vás může stát trvalým nástrojem výdělečné činnosti.

Říjnová energie je velmi materiální, proto buďte pozorní, ostražití, dá se říci i spořiví při nákupu větších věcí, v otázkách výběru zaměstnání a kariéry. Naivita by se vám mohla těžce nevyplatit.

V říjnu nemá smysl vznášet se v oblacích. Nenaleťte na provokace, v letošním podzimu jich může být dost a dost. Hájit svůj názor a usilovat o vytýčené cíle je však naopak nezbytné, podzim vám k tomu právě teď poskytuje zdroje! Dařit se bude velkým projektům, tvůrčím počinům spojeným s vytvořením zvláštního týmu, skupiny, firmy, s rozvojem na síti.

Celkově jde o měsíc pracovitý a činorodý. Čas příznivý pro žurnalisty, umělce, zdravotníky, lidi ezoterického a duchovního směřování.

Peníze a kariéra

V této oblasti bude běsnit živel Ohně. To znamená, že emocionální rozhodnutí mohou vést jak k bleskovým kariérním vzletům, tak i k neplánované změně zaměstnání.

Může se objevit veliké množství dlouho očekávaných návrhů a smluv. Využijte své charizma i vůli na maximum.

Říjen je dobrým fundamentem práce na celý následující rok. Je opěrným bodem, v němž si precizujete své pravé, skutečné záměry a stanovujete směr, jímž se chcete co nejvíce projevit. Budete k tomu mít všechny dveře otevřené, hlavně jednejte!


Láska a vztahy

Říjen je vynikající měsíc pro nastolení vztahu i pro založení rodiny. Pokud jste dosud sami, můžete v říjnu počítat s tím, že svou lásku naleznete. Znovu ovšem platí: sama k vám nepřiběhne, musíte se připravit. Tento měsíc je „vztahovým generátorem“. Nedivte se, jestliže to, na co jste kdovíjak dlouho čekali, se z ničeho nic stane součástí vaší reality. A zapracujte na svých chybách, tohle je k tomu skvělé období.

Zdraví

Jakékoli léčebné praktiky budou v říjnu daleko účinnější. Pokud to dosud neděláte, začněte naslouchat svému tělu. Organismus nám vždycky napovídá. Nepřepínejte se. Více odpočívejte a věnujte péči své výživě!

Čas je to velmi plodný. Vše, čemu věnujete své tvůrčí úsilí, vám přinese brzké pozoruhodné plody. Nepochybujte o sobě, nepochybujte o vlastních silách. Někdy je zkrátka třeba rozhodně sáhnout po tom, co nám patří – a taková chvíle je právě teď!

Přání

Změňte své zvláštnosti ve své přednosti. Pakliže čtete tyto řádky, znamená to, že nastoupil čas, kdy budete vítězit! A láska je vždycky blízko, máte ji uvnitř sebe.

About the author

admin

Leave a Comment