PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Džínsový test – kde se vám trhají džínsy?

Written by admin
Dzinsovy-test

Řekněte, kde se vám trhají džínsy? Roztrhané džínsy nejsou pouhou úlitbou módě. Ty milované nosívají jejich věrní majitelé opravdu až do objevení velikánských děr. A to je to, co nás zajímá. Přečtěte si, co mohou díry znamenat…

Tak – kde se trhají?

• Džínsy se trhají mezi nohama

Jste otevření, společenští a veselí. Optimističtí a sniví. Ale také poněkud líní a pomalí. Jste spolehliví, dá se vám svěřit tajemství a dá se vám věřit. Přednost dáváte klidnému, rozvážnému životu. Rádi se dobře a hodně najíte.

• Džínsy se trhají na kolenou
Jste energičtí a soustředění. Důvtipní puntičkáři, kteří se snadno rozruší. Volný čas pro vás znamená sport nebo cestování. Jste obratní a vynalézaví, obdaření rozumem. Jste poněkud úzkostliví a snadno podléháte stresu.

• Džínsy se trhají pod zadními kapsami

Jste záhadná osobnost. Snadno měníte zevnějšek, práci, způsob života, dokonce i profesi. Hlavním a výrazným vaším rysem je důvtip. Snadno však podléháte splínu a nervozitě. V takových chvílích je pak lepší „roztrhaný zadek“ nedráždit.

• Džínsy se trhají úplně dole na vnitřní straně

Jste lehkovážní a nikdy nepropadáte skleslé mysli. Vždycky máte moře po kolena, a to i když máte velké problémy. Milujete zábavy, bezcílné procházky, poezii a lyriku. Charakteristické je, že se snadno zamilováváte.

About the author

admin

Leave a Comment