PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Domácí povinnosti každé kočky

Written by admin
domaci-povinnosti

Každá domácí kočka, stejně jako jiný plnoprávný člen rodiny, cítí vnitřní nezbytnost plnit svou část domácích povinností. Docenit tuto pomoc je opravdu těžké a kočky za ni zbožňujeme.

1. Kočka musí člověka chránit před pokojovými květinami.

1

2. Kočka musí člověka neustále udržovat ve formě, nutit ho k pohybu po bytě, k ohýbání při sbírání propisek, tužek, ponožek atd.

2
  1. Pokud se člověk pokouší psát, musí kočka pevně držet v zubech tužku nebo propisovačku.
3

4. Kočka musí neustále provádět revizi ledničky, a to i když to člověk nechce. Jestliže to nechce, znamená to, že tam něco schovává a na to něco je třeba se pořádně podívat. A pak volat člověka k odpovědnosti.

4

5. V noci musí kočka každou hodinu prověřit, zda pod člověkovu pokrývku neproklouzl nějaký had.

5

6. Čas od času musí každá kočka trénovat pro případ nečekaného cirkusového vystoupení. K tomu je nutné pravidelně pořádat průlety podkrovím domu, skoky z garnýže na lustr a zpět a jiné všechny možné prostocviky.

6

7. Kočka musí člověku pomáhat se stlaním postele, přičemž bedlivě hlídá, aby se pod prostěradlem nenacházely žádné předměty.

7

8. Kočka si musí pamatovat, že spánek je pro člověka naprostou ztrátou času, a proto jakmile uvidí spícího člověka, je její povinností ho okamžitě vzbudit skokem na břicho anebo ještě lépe, na hlavu.

8

9. Kočka musí člověku zahánět špatné sny. Jakmile spatří, že se člověk na posteli zavrtěl, musí mu neprodleně skočit na hlavu a začít špatné sny a všelijaké noční můry od člověka odhánět.

9

10. Každé ráno musí kočka člověku připomínat staré přísloví „Kdo časně vstává, tomu bůh přává“. Čím tedy dříve vstává člověk, tím více mu (a zároveň kočce) pánbu dopřeje.

10

11. Kočka se s člověkem musí rozdělit o všechno, co má. Je povinna mu neustále odvádět část svého kožichu na zateplení oděvu a podlahy a vyházet pro něj polovinu svého žrádla z misky.

12

12. Kočka musí zpívat, aby člověku působila radost. A to i tehdy, jde-li o zpěv smutný.

13

13. Kočka musí zjišťovat, proč někdo nezavřel skříň nebo poličku a proč není zastrčená zásuvka.

14

14. Kočka musí vědět, co je ve všech krabičkách a balíčcích. A osobně se přesvědčit, jak pohodlné a příjemné je v nich být.

15

15. Po celou dobu člověkova spánku je kočka povinna přehlušit každý hluk hlasitým předením u člověčího ucha.

16

16. Kočka je povinna spát za člověka, všechny jeho příbuzné, přátele a sousedy dohromady.

17

About the author

admin

Leave a Comment