PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Co vidíš na obrázku?

Written by admin

Dnes vám dáváme do pozornosti test, jehož výsledek závisí na tom, jaké vlastnosti ve vaší osobnosti převažují.

Často si toho nevšimneme, ale podvědomí nám vždy vysílá signály, které dávají mozku příkazy o tom, co potřebuje vidět jako první.

Podívejte se tedy na tento obrázek a níže si přečtěte přepis toho, co jste viděli jako první.

Co vidíš na obrázku?

Viděl jsi rty

Jste velmi klidný člověk. Obtíže v životě, které se vám dostanou do cesty, samozřejmě překonáte, ale přesto se bez nich raději obejdete. Máš dost flexibilní myšlení.

Neobvyklý test

Navzdory skutečnosti, že vás lze nazvat moudrým člověkem, můžete být velmi naivní. Ale to není kvůli hlouposti, ale kvůli tomu, že míra vaší důvěry v lidi kolem vás je poměrně vysoká. Vždy se snažíte vidět ve svém okolí extrémně pozitivní vlastnosti.

Někdo si může myslet, že jste dost slabý člověk a bez cizí pomoci se neobejdete, ale ve skutečnosti tomu tak není. Laskavost není špatná vlastnost, není to slabost. Toto je vaše nejsilnější funkce.

Blízkí lidé se na vás mohou vždy spolehnout a důvěřovat vám. Chodí si k vám pro radu a určitě si je poslechnou.

Viděl jsi stromy?

Pokud první věc, kterou jste na tomto obrázku viděli, byly stromy, pak můžeme s jistotou říci, že jste plnohodnotný extrovert. K lidem se chováte vždy slušně, ale nedovolíte si za žádnou cenu sednout na hlavu.

Zajímavý test

Ve vztazích se svými blízkými a blízkými jste loajální a co nejupřímnější. Očekáváte stejný přístup k vám. Můžete dokonce zdůraznit, že jste na své blízké dost nároční.

Člověk se musí hodně snažit, než si získá vaši důvěru. Kombinace výše uvedených vlastností vám dává jakési tajemství, protože jen málo lidí plně chápe, co máte na mysli.

Viděl jsi kořeny

Pokud první věc, kterou jste na tomto obrázku viděli, byly kořeny, pak můžeme s jistotou prohlásit fakt, že jste výrazný introvert.

Když na vás padne kritika, reagujete na ni velmi klidně a zacházíte s ní konstruktivně. Vždy věnujte pozornost tipům, které vám mohou pomoci stát se lepšími.

Psychologický test

Pro vás život bez disciplíny není vůbec životem. Životní zásady a morálka jsou pro vás vždy na prvním místě. Pomáhá vám dosáhnout vašeho cíle, získat to, co chcete, a být člověkem s velmi silnou vůlí.

Vždy vás pohání touha rozvíjet se. Jste velmi nezávislí, to vám nikdo nevezme. Je skvělé, že se vám podařilo najít dokonalou rovnováhu mezi jistou dávkou tvrdohlavosti a zdravého rozumu.

Zajímavá fakta o podvědomí

1. Pro podvědomí není rozdíl mezi představou a realitou. Pokud se vaše podvědomí rozhodne, že jste si vzali aspirin a placebo s cukrem, pak tělo dostane příkaz ke snížení tělesné teploty.

Jakákoli pozitivní myšlenka může zlepšit vaši fyzickou kondici tady a teď. Mince má však i odvrácenou stranu. Pokud náhle uslyšíte v tiskové zprávě o nové nemoci, můžete náhle pociťovat její příznaky.

2. Podvědomí řídí asi 95 procent života každého z nás. To se týká především našich tělesných pohybů, našich základních reflexů, stejně jako udržování teploty atd. Nemyslíme na to, že musíme neustále dýchat, děkujte za to svému podvědomí.

Pro někoho to bude zjevení, ale náš mozek generuje asi 60 000 myšlenek denně. Více než 40 000 myšlenek jsou však stejné myšlenky, o kterých jste přemýšleli včera. Děje se tak proto, že drtivou většinu času lidský mozek pracuje na autopilota, tedy téměř úplně dává podvědomí otěže, aby řídilo své chování.

3. Podvědomí vždy komunikuje s člověkem prostřednictvím snů. Ale abyste správně pochopili své podvědomí, musíte se na to dobře připravit.

Dodáváme, že mnoho dobrých psychologů věří, že život člověka, který prožívá ve snu, má stejný smysl jako vědomý život ve skutečnosti.

4. Naše podvědomí je kdykoli ve střehu. Na hloubce vašeho spánku nezáleží, protože vaše nevědomí všechno cítí a slyší.

5. Podvědomí má rádo návyky, protože pak může dělat dokonale naučené akce, aniž by zapínalo vědomou mysl. Samozřejmě vše závisí na situaci, protože to může přinést výhody i škody.

6. Podvědomí člověka vše chápe doslova. Z tohoto důvodu se někdy děsíme děsivých příběhů nebo hororových filmů, které vidíme před spaním. Mentálně člověk chápe, že všechno se neděje ve skutečnosti, ale mozek stále dostává signál nebezpečí.

7. Naše podvědomí vždy žije v přítomném čase. Člověk se může oddávat vzpomínkám nebo se ponořit do svých snů, ale podvědomí mu vždy připomene, kde se v aktuální chvíli nachází. To je to, co nás udržuje při smyslech.

8. Podvědomí miluje obrázky a obrazy, nemá rádo slova. Z tohoto důvodu, pokud chcete svému nebo cizímu podvědomí sdělit jakoukoli myšlenku nebo dát příkaz, pak musí být velmi jasně a názorně formulován v obrazné podobě.

9. Naše podvědomí zůstalo na primitivní úrovni, proto si neuvědomuje, že dnešní svět je civilizovaný a lidi neohrožují šavlozubí tygři.

10. Naše podvědomí se vyrovnává s několika úkoly najednou. Pro člověka je dost těžké udržet v hlavě tři myšlenky zároveň. Ale podvědomí pravidelně zpracovává obrovské množství informací, přijímá a zpracovává všechny signály z těla a posílá je zpět do našeho mozku.

Je děsivé si vůbec představit, jak pomalý by se náš život stal, kdyby podvědomí začalo pracovat s rychlostí vědomí.

Každý z nás má schopnost se změnit tím, že si podřídí své vlastní podvědomí. Každý z nás má schopnost dosáhnout čehokoli, co chce. Nejdůležitější je v to věřit, protože absolutně jakýkoli fyzický proces pochází z myšlenek, které vznikají v hlavě.

About the author

admin

Leave a Comment