PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Co vám jednotlivá znamení Zvěrokruhu nikdy neodpustí – poučte se předem

Written by admin

Řeklo by se, že každý si po nějaké chybě zaslouží druhou šanci, přesto však jednotlivá znamení horoskopu mají svůj „černý seznam“. Jsou na něm skutky, které neodpustí nikdy…

Beran

Zástupci tohoto znamení horoskopu vám nikdy neodpustí, budete-li jim bránit v pohybu vpřed. A jelikož „vpřed“ je v jejich pojetí termín dosti rozsáhlý, je lepší vůbec jim neříkat co a jak dělat, kam směřovat. Řídit, to je něco, co Berani perfektně zvládají sami.

Býk

Býčí zástupci Zvěrokruhu neodpouštějí, pokud je někdo zbaví třeba i jen části blahobytu, který si sami vydobyli. Na tomto cíli pracuje Býk dlouho a usilovně, buduje ho kousek po kousku, cihlu po cihle a nakonec nemá toho blahobytu nijak málo. Nemá se však na mysli pouze blahobyt materiální. Když kupříkladu odlákáte Býkovi jeho lásku, nemůžete s jeho odpuštěním rovněž počítat. Doživotně.

Blíženci

To Blíženci by vám nikdy neodpustili, kdybyste nějak omezili jejich společenský okruh. Jejich styky. Krom toho upřímně nesnášejí, když je někdo přerušuje a pokud se toho budete dopouštět, máte velkou šanci stát se pro Blížence nepřítelem číslo jedna.


Rak

Rak vám nikdy neodpustí, pokud budete bez pozvání lézt do jeho vnitřního světa. Až nastane čas – nastane-li ovšem – a budete si s Rakem dostatečně blízcí, otevře se vám sám, bez výhrad a bez podmínek. Naléhat předčasně tedy nemá žádný smysl. Když už se vám Rak skutečně otevře, vyslechněte ho pozorně a vnímavě, jinak byste se rovněž mohli stát nepřítelem.

Lev

Samozřejmě, že zcela a navěky neodpustitelné je, pokud Lva neobdivujete. Uznání jeho zásluh je pro Lva tak nezbytné, jako jsou pro jiného vzduch nebo voda. Pokud je Lev kritizován, doslova a do písmene trpí. Avšak slyší-li potlesk, vyvolávání svého jména, pochvaly a nadšení na svou adresu, nabíjí se energií a září štěstím.

Panna

Toto znamení Zvěrokruhu neodpouští binec, který snad naděláte, zvláště pak, pokud jste ho spáchali přímo v jeho záležitostech. Panny nesnášejí nepořádek ve všech jeho projevech. Jím si to u nich zkrátka rozlijete navždy. Jedinou, avšak opravdu jenom malinkou šanci na odpuštění byste snad mohli získat, pokud by se vám podařilo dát věci opět do pořádku způsobem pro Pannu neznámým.

Váhy

Váhy milují harmonii a pociťují odpor přímo fyzický vůči každému, kdo se ji pokouší narušit. Zdůrazněme, že harmonii jsou Váhy schopny spatřit doslova ve všem. A tam, kde ji nespatří, vnesou ji samy. Jejich vnitřní svět je klidný a vyvážený. Pokud nechcete vyvolat skutečně katastrofální bouři, cunami a zemětřesení biblických rozměrů v jednom, raději tuto křehkou rovnováhu neporušujte.

Štír

Toto znamení Zvěrokruhu vám nikdy a za žádnou cenu neodpustí zradu, a to v každé její podobě. Neplatí to ani zdaleka jen o vztazích milostných, týká se to i přátelství, práce, rodiny a všeho, co Štír oprávněně pokládá za své. Věrnost Štír oplácí věrností. Tohle znamení vytrvá se svými věrnými až do konce.

Střelec

Můžete si být jisti, že Střelec by vám nikdy neprominul, pokud byste mu zabránili v dosažení vytýčeného cíle. A jelikož cíle si Střelci vytyčují zásadně sami, je třeba být stále ve střehu, abyste jim náhodou nezkřížili nevhodně cestu. Protože dotknout se nepříjemně Střelce, to by opravdu nebyl ten nejrozumnější kousek vašeho života.

Kozoroh

Chráněnci tohoto znamení horoskopu vám dokážou odpustit všechno, kromě přezíravého vztahu. Kozoroh se dokáže znovu postavit na nohy po jakémkoli pádu a navrch ještě pozvednout i všechny, kdo šli s ním. K tomu však nezbytně potřebují, aby byli váženi a ceněni.


Vodnář

Vodnář by vám neprominul jakékoli omezení své svobody. «Nechoď tam», «Nedělej to», «S tím člověkem se nestýkej»… zkuste to a můžete hádat, jak bude Vodnář reagovat. Udělá přesně to, co jste mu nedoporučovali nebo přímo zakazovali. Krom toho dojde k logickému závěru, že jelikož se ho pokoušíte omezovat, bude lepší vás vyloučit z okruhu svých známých. Máte jediné štěstí – Vodnáři naprosto nejsou mstiví a dlouho se hněvat nedovedou.

Ryby

Také v tomto ohledu jsou Ryby znamením zvláštním, protože by vám nedokázaly odpustit, kdybyste jim nedovolili vám pomoci. Kdo se sblížil s Rybou, měl by raději vždycky a ve všem přijmout její pomoc. Jejich pomoc je zcela upřímná a nikdy, za žádných okolností, Ryby nežádají nějakou náhradu nebo oplátku. Jsou to takoví altruisté Zvěrokruhu.

About the author

admin

Leave a Comment