PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Co na obrázku dole jste viděli nejdřív? Přesnost tohoto testu je opravdu nevšední.

Written by admin

Tento vizuální test lidského vnímání má opravdu mimořádně přesné výsledky. Díky opticky iluzivnímu obrázku dokážeme zjistit, co se momentálně ve vašem životě děje a co máte očekávat.

Velkolepý obraz mexického malíře Octavia Ocampa vás může poněkud znejistět.

Při prvním pohledu na něj se s očima nejprve děje něco podivného. To jsou však jen první okamžiky, poté začínáte rozlišovat přesnější obrazy, které plynule přecházejí jeden ve druhý. Síla této optické iluze je skutečně grandiózní.

Projděte si rychle tento test, ať se o sobě dozvíte něco víc.

Stačí pohlédnout na obrázek a vybrat to, co jste v něm uviděli jako první. Výsledky si přečtěte dole.
Výsledky testu:

KVĚTY

Květy jsou obvykle překrásným symbolem krásy a rozkvětu. Přinášejí radost a ženský půvab přírody každému, kdo je vidí. Krásně rozkvětlé květy vypovídají o vašem sebejistém a správném duchovním růstu a osobním rozvoji.

Jdete správným směrem a čeká vás úspěch! Může být spojen se zaměstnáním, novým vztahem nebo zálibami. Nespokojujte se s tím, čeho už jste dosáhli.

MASKA

Maska může naznačovat, že se nacházíte uprostřed vnitřní přeměny.

Může být symbolem různých aspektů vaší osobnosti. Máte možná jednu masku pro zaměstnání, jinou pro komunikaci s rodiči a třetí pro styk s přáteli. Může to být zdrojem velkých konfliktů, pakliže jsou jednotlivé masky ve vzájemném rozporu. Jste sami se sebou spokojeni, nebo už nastal čas uvidět se v novém světle?

Člověk může pod maskou ukrývat svou skutečnou tvář, povahu či úmysly. Za masku je možné označit také strnulý, prázdný, jakéhokoli výrazu prostý obličej. Je mezi vašimi známými někdo, kdo skrývá svou pravou tvář nebo si přeje vypadat jako někdo, kým ve skutečnosti není? Máte snad pocit, že to vy musíte skrývat, kdo ve skutečnosti jste?


ŽENA

Žena věští zápletku. Pokud jste na obraze viděli mladou krásnou ženu, znamená to pro vás nové možnosti, radost, štěstí, bohatství a úspěch. Žena s rozcuchanými vlasy věští nebezpečí, nemocnému pak předpovídá potíže při uzdravování.

LISTÍ

Symbol růstu, hojnosti a úspěchu, zvláště jsou-li to listy zelené, svěží a šťavnaté. Listí znamená štěstí a úspěch v podnikání i v lásce. Napovídá, že láska rozkvete plnou silou. Čeká vás poměrně bezstarostný život plný radostných událostí. Zelené listy byly vždy pokládány za příznivé znamení. Mohou napovídat šťastné manželství i možnost získání dědictví.

About the author

admin

Leave a Comment