PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Co jste nejdřív uviděli na obrázku?

Written by admin

Co jste nejdřív uviděli na obrázku?

  1. Nahou dívku
  2. Obličej
  3. Květiny
  4. Hmyz

Vyberte jednu z možností a podívejte se na výsledek!

Nahá dívka – v tomto testu je dívka symbolem nových sociálních kontaktů. Čekají vás nové známosti, významné pro váš život. Pokud vás tedy budou přátelé někam zvát, neodmítejte, nové známosti budou mít skutečně velkou důležitost. Možná je i závažná změna ve vašem osobním životě.

Obličej – pokud jste jako první zaznamenali ženskou tvář, čekají vás v životě velké změny. Zbavte se všeho, co vás ještě váže k minulosti, zvedněte kotvu, přesekněte lana poutající vás ke břehu, natáhněte plachty a – vzhůru! Zvolili jste nepochybně správný směr ke šťastnému životu.

Květiny – tomu, kdo jako první postřehl květiny, můžeme rovnou blahopřát. Blíží se k vám den nějakého menšího (ale možná velmi důležitého) vítězství. Může to být úspěch v práci, ve studiu, odměna a třeba i výhra v loterii.

Hmyz – pravda, k ženské tváři se možná moc nehodí, ale v tomto případě vám přináší štěstí. Zdá se, že problémy, které vás dlouhodobě tížily, se blíží svému závěru. Najde se řešení nebo dostane rozum jejich původce. Navíc to vypadá na velké štěstí ve finanční oblasti – výhodnou smlouvu nebo vynikající a patřičně oceněné výsledky v práci.

About the author

admin

Leave a Comment