PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Charakter ženy se dá určit podle rtěnky!

Written by admin

Při nákupu mají všechny rtěnky dokonalý tvar, ale čím déle žena rtěnku používá, tím více se její střih mění. O své milence prostě může říct spoustu zajímavých nuancí. Jaký charakter má žena svou rtěnkou, nám odpoví.

Rozluštění charakteru ženy podle tvaru špičky její rtěnky

Charakter ženy se dá určit podle rtěnky!
  1. Ostrá tužka. Dívka je sebevědomá. Nesnáší kritiku. Neustále je obklopena fanoušky, protože se umí efektivně prezentovat. Je zbytečné se s ní hádat, vždy si je jistá, že má pravdu. Vždy staví své vlastní zájmy na první místo.
  2. Plochý konec. Přímý a otevřený člověk. Není zvyklá na intriky, vždy řekne, co si myslí. Lidé obvykle takovým dívkám důvěřují se svými tajemstvími s vědomím, že neutečou pomlouvat.
  3. Forma se od nákupu nezměnila. V tomto případě je snadné určit charakter ženy podle rtěnky, miluje žít podle plánu. Dodržuje svůj denní režim, nesnáší chaos a nedostatek montáže. Doma má vždy dokonalý pořádek, stejně jako v osobním životě. Nikdy nemluví o svých problémech.
  4. Kulatý tvar bez ostrých rohů. Neuvěřitelně pracovití jedinci. Zdá se, že jim energie nikdy nedojde. Jsou schopni vymyslet a uvést do života tisíc nápadů. Mají vynikající kulinářské schopnosti. Obvykle jsou to laskavé a milující matky.
  5. Hrot je jako jehla. Přinesou s sebou hurikán, po nich je „všechno vzhůru nohama“. Jednoduše nevědí, jak žít v míru. Milují se hádat, jdou k vytouženému cíli. Pokud je taková žena, něco, co ji má zastavit, není reálné. V davu se snadno poznají, vždy si najdou něco, čím se odliší.
  6. Zářezový řez. Živé a inteligentní dívky. Milují čtení a nenechají si ujít příležitost ukázat svou erudici. Uspět v kariéře, mít dobré obchodní schopnosti. Snadno najděte společný jazyk s jakoukoli osobou.
  7. Asymetrie. Je těžké určit charakter ženy podle tvaru rtěnky, pokud neexistuje jasný řez. Často jsou to herečky, mají tendenci se přizpůsobit určité situaci. A svou pravou identitu pečlivě skrývají před zvědavýma očima. Dokážou během jedné vteřiny změnit hněv na radost.
  8. Zkosený rovnoměrně na obou stranách. Tyto dívky jsou vždy usměvavé a přátelské. Milují romantiku a často přicházejí do svých snů a fantazií. Mají vynikající smysl pro humor a mohou se stát duší každé společnosti.

About the author

admin

Leave a Comment