PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Britský test: K jaké práci jste disponováni?

Written by admin

Ten to test vypracovali britští vědci jako zakázku tak zvaného Magic Circle, což je neformální název pěti vedoucích právnických firem, jejichž hlavní kancelář sídlí ve Velké Británii. Tvůrci testu tvrdí, že s přesností až 94 procent určí, k jaké právnické činnosti je člověk disponován.

Test se dá bezpochyby využít i u lidí s jiným povoláním. Vyberte si vyobrazení. Výběr nesmí trvat déle než deset vteřin.

1. Snažíte se stále zlepšovat. Máte ty nejvyšší osobní standardy i ambice. Neustále usilovně pracujete. Nejste egoista. Pracujete, protože upřímně toužíte změnit svět k lepšímu.

2. Jste dosti tvrdý člověk. Lidé se však ve vaší přítomnosti cítí klidně. Považujete si osobního štěstí i finančního dostatku. Ten však stavíte na první místo.

3. Snadno navazujete vztahy s lidmi, jste vnímavý a chápající člověk. Rád pomáháte lidem.

4. Jste nepřekonatelný myslitel. Vaše myšlenky a nápady jsou nejvyšší hodnotou. Rád posuzujete osobní teorie a názory. Bez problémů vycházíte s každým, kdo se rád učí a přemýšlí. Nikdy nebudete povrchní.

5. Jste možno říci „stresuodolný“ člověk, jen vzácně se zneklidňujete pro maličkosti i pro velké problémy. Často jste zcela uvolněný. Rád příjemně strávíte čas, přitom ale nikdy nesejdete ze své cesty. Jste přesvědčen, že každému člověku je dána určitá životní dráha.

6. Jste člověk svobodymilovný, který rád a s ochotou pomáhá jiným. Jste velmi nezávislý. Víte, co chcete a nikdy se nebojíte jít vstříc svému cíli.

7. Jste okouzlující, výrazný a vtipný člověk. Jste plný nadšení. Budíte v lidech důvěru. Zároveň však velmi potřebujete elán a podporu těch, kdo jsou vám nablízku.

8. Máte vysoký intelekt. Někteří z představitelů tohoto typu dosahují IQ až 145 i více, což jsou hranice geniality. Jste rozený daňový právník.

9. Jste člověk emotivní a intuitivní. Váš tvůrčí přístup a vrozená zvídavost se ze všeho nejlépe realizují v oblasti duševního vlastnictví.

Pokud jste zvolili více možností, je to v pohodě. Vždyť mnoho z nás má v zaměstnání více funkcí. Britové se domnívají, že v tom případě milujete svou práci v širokém slova smyslu a můžete prokázat své schopnosti na více místech. Buďte na sebe pyšní!

About the author

admin

Leave a Comment