VZTAHY

10 vlastností, které činí člověka přitažlivým bez ohledu na vzhled

Written by admin
10-vlastnosti-pritazlivost

Možná už jste si také všimli, že občas ta nejhezčí dívka chodí s docela obyčejným mládencem. Anebo naopak, machistický idol žen si vybere tuctovou partnerku. Většině lidí to připadá absurdní: jak je něco takového vůbec možné? Je to jednoduché: přitažlivost člověka není vždycky závislá na jeho fyzických přednostech. Svou roli sehrává určité kouzlo přitažlivosti.

Tady je těch deset „kouzelných“ lidských vlastností, které podvědomě přitahují opačné pohlaví.

Vyváženost

1

Mnozí se domnívají, že pakliže člověk má určitý – společností „standardizovaný“ vzhled, je sexy. To je ovšem velký omyl. Být nebo nebýt sexy absolutně nezávisí na zevnějšku. Je to mix sebeovládání, charismatu a sebejistoty.

Cílevědomost

2

Člověk bojující o svůj cíl a dokazující svými činy, že všechno na světě je možné, takový člověk prostě nemůže nebýt přitažlivý.

Smysl pro humor

3

Jedna z nejpozoruhodnějších a nejvyhledávanějších lidských vlastností. Smysl pro humor ukazuje na zajímavou osobnost a je zárukou úspěchu v každé společnosti.

Jak objevit svou hodnotu, odhalit zdroje své vnitřní síly, přestat být obětí okolností a dovolit si žít šťastný život v proudu.>>>

Plavnost pohybů

4

Sebedokonalejší vzhled dokáže zabít špatné držení těla a nemotornost. Pokud se lehce pohybujete, ať už graciézně tančíte, máte krásnou chůzi nebo půvabnou gestikulaci, nepochybně to váš celkový obraz podstatně vylepší.

Sebejistota

5

Nejistý hlas, pokleslá ramena, absence vlastního názoru, to vše jsou příznaky naprosto nepřitažlivé osoby.

Rozhodnost

6

Pochybnosti nepřitahují a nepodporují zdravé vztahy. Rozhodnost musíme projevovat ve všem: počínaje výběrem zmrzliny a volbou země, v níž chceme žít, konče.

Intelekt

7

Intelektem nemáme na mysli nějaká našprtaná vysokoškolská moudra, ale umění moudře a zdravě se v životě rozhodovat. Umění někomu porozumět je nepochybně přitažlivé a okouzlující.

V jaké fázi životní transformace se nacházíte a jak překonat životní těžkosti, se kterými jste se právě potkali. Video z programu “Průvodce těžkými časy” ZDARMA >>>

Detaily

8

Jeden maličký detail vašeho zevnějšku, třeba i ten nejmenší a legrační, může natolik upoutat pozornost, že váš obraz zůstane navždy v něčí mysli. Věnujte pozornost detailům.

Umění zajímavě rozmlouvat

9

Nejde jen o rozhled a vlastní názor, ale také o umění naslouchat. Člověk nemůže mluvit pouze o sobě. Rozmluva musí být vyvážená.

Něco svého

10

V soudobém světě plném kopií má originalita cenu zlata. Ve skutečnosti každý má svou jiskru. Jenom ji ne každý objeví a někdo ji dokonce vnímá jako nedostatek. Přesto však právě váš vlastní šmrnc z vás dělá osobnost. Buďte jedineční a neopakovatelní!

Protože konec konců, vnější vzhled postupně přestává okouzlovat, ale kouzlo vaší vlastní originální přitažlivé osobnosti zůstává navždy.

About the author

admin

Leave a Comment